• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مريم رجوی: مقابله جوانان با نيروهای سركوبگر پيام‌آور آزادی ميهن از چنگال آخوندهاست
مرداد-۱۰ ۱۳۹۷

مريم رجوی: مقابله جوانان با نيروهای سركوبگر پيام‌آور آزادی ميهن از چنگال آخوندهاست

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

مريم رجوی: مقابله جوانان با نيروهای سركوبگر پيام‌آور آزادی ميهن از چنگال آخوندهاست

مردم منطقه شاپور جدید اصفهان برای دومین روز متوالی به خیزش علیه رژیم آخوندی با شعارهای خامنه‌ای حیا كن مملكت را رها كن؛ مرگ بر دیكتاتور؛ نترسید نترسید ما همه با هم هستیم؛ دشمن ما همین جاست، دروغ میگن آمریكاست؛ ادامه دادند.
گارد ضد شورش و دیگر نیروهای سركوبگر به تظاهركنندگان حمله كرده و با شلیك گاز اشك‌آور در صدد پراكنده كردن مردم بر آمدند. جوانان به مقابله با نیروهای سركوبگر پرداختند و برای خنثی كردن گاز اشك آور لاستیک آتش زدند. در برخی از خیابان‌ها نیروهای سركوبگر ناگزیر به عقب نشینی شدند.
خیابان‌های مختلف از جمله امیرکبیر، مشیرالدوله و دانش و چهار راه هزاردستان صحنه درگیری جوانان اصفهان با مأموران سرکوبگر بود. از گوشه و کنار شاپور جدید آتش و دود غلیظ بر می‌خیزد و خیابانها پر از سنگ و آجر است.
مریم رجوی، با درود به مردم دلیر اصفهان و قیام جانانه شان علیه ظلم و ستم آخوندها گفت: جوانان غیرتمندی كه در شاپور جدید با گاز اشك‌آور و وحشیگری نیروهای سركوبگر مقابله می‌كنند، پیام آوران آزادی میهن از چنگال رژیم سفاكی هستند كه ایران را به اسم دین اشغال كرده است. وی عموم مردم به‌ویژه جوانان را به حمایت از قیام آفرینان در اصفهان و كرج و شیراز فراخواند.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۰ مرداد ۱۳۹۷( اول اوت ۲۰۱۸)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]