• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / عضو هیات رییسه مجلس رژیم: ۵۰نفر در دو هفته در قم به‌خاطر ابتلا به کرونا درگذشتند
اسفند-۰۵ ۱۳۹۸

عضو هیات رییسه مجلس رژیم: ۵۰نفر در دو هفته در قم به‌خاطر ابتلا به کرونا درگذشتند

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

عضو هیات رییسه مجلس رژیم: ۵۰نفر در دو هفته در قم به‌خاطر ابتلا به کرونا درگذشتند

احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مجلس ارتجاع از شهر قم و عضو هیات رئیسه مجلس، امروز فاش کرد که ۵۰نفر در دو هفته اخیر در قم به‌دلیل ابتلا به کرونا درگذشته‌اند (ایلنا ۵اسفند). فراهانی در مقابل تکذیب پاسدار علی ربیعی سخنگوی روحانی و ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت، لیست درگذشتگان را در اختیار وزارت بهداشت قرار داد.
پنهان کاری مجرمانه رژیم به‌خاطر برگزاری مراسم ۲۲بهمن و نمایش انتخابات در ۲اسفند و ادامه پروازهای ماهان ایر سپاه پاسداران به چین باعث گسترش سریع این ویروس به مناطق مختلف کشور و بسیاری از کشورهای همسایه شده است.

پنهانکاری و دروغگویی‌های فضاحت بار رژیم آخوندی در مورد ویروس کرونا و عدم اقدامات پیشگیرانه و عدم تامین وسایل ضروری مانند ماسک و وسایل ضدعفونی، موجب بروز اعتراضات گسترده مردم شده است. در تالش، صدها تن از جوانان در اعتراض به دروغپردازی رژیم درباره شیوع این بیماری دست به اعتراض زده و با نیروی انتظامی درگیر شدند. دانشجویان دانشگاه ولایت ایرانشهر نسبت به ورود دو آخوند با شعار «آخوند ویروسی نمی‌خوایم» دست به اعتراض زدند. در بوشهر نیز دانشجویان دانشگاه خلیج فارس با برگزاری یک تجمع اعتراض خواهان تعطیلی دانشگاه شدند.

خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران با تاکید بر پنهان کاری مجرمانه و دروغگویی سیستماتیک رژیم در مورد انتشار ویروس کورنا گفت مداخله سازمان بهداشت جهانی و اعزام هیات‌های نظارتی و درمانی فوری و مبرم است.
فاشیسم دینی حاکم بر ایران از مدت‌ها پیش در جریان ورود این ویروس به کشور بود، اما به‌دستور خامنه‌ای امکانات پزشکی و درمانی که به‌طور گسترده در انحصار آخوندهای حاکم و پاسداران و دستگاه‌های امنیتی است، باید در اختیار مردم و بیمارستان‌ها و پزشکان معالج قرار گیرد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۵اسفند ۱۳۹۸ (۲۴فوریه ۲۰۲۰)

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]