فروردین-۰۸ ۱۳۹۷

مریم رجوی: معامله با رژیم علیه مردم ایران و صلح و امنیت جهان

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی:  معامله با رژیم علیه مردم ایران و صلح و امنیت جهان

مریم رجوی به استمرار سیاست‌های سرکوبگرانه و تروریستی رژیم آخوندی در داخل و خارج ایران، کرنش و تمکین روحانی در مقابل ولی‌فقیه به‌رغم دعاوی اعتدال و میانه‌روی، ادامه برنامه موشکی و دخالت‌های جنگ‌افروزانه رژیم در منطقه، و هم‌چنین قیام سراسری مردم در دی‌ماه علیه تمامیت نظام آخوندی و اظهارات خامنه‌ای در‌باره نقش مجاهدین در قیام و استمرار اعتراضات اقشار مختلف مردم اشاره کرد و خطاب به نمایندگان مجلسین انگلستان گفت:
مردم ایران برای تغییر رژیم به‌پاخاسته‌اند. این تحولی است که آزادی را برای ایران می‌آورد و امنیت را برای جهان.
بنابراین هموطنان من انتظار دارند که دولت‌های غرب به‌ويژه انگلستان، سياست خود را تغيير داده و اقدامات عملی و مشخصی برای كمك به مردم ايران انجام بدهند. آن‌ها انتظار دارند که مبارزه‌شان برای سرنگونی رژیم آخوندی به‌رسمیت شناخته شود. هم‌چنین انتظار دارند که آلترناتیو این رژیم یعنی شورای ملی مقاومت به‌رسمیت شناخته شود.
انتظار دارند که قدرت‌های جهانی روابط خود با آخوندها را به‌قطع شکنجه و اعدام مشروط کنند،
رژیم و سپاه پاسداران‌اش از منطقه خاورميانه اخراج شوند و آخوندها وادار شوند که برنامه موشکی‌ خود را تعطیل کنند.
هم‌چنین غنی‌‌سازی اورانیوم توسط این رژیم باید به‌طول کامل ممنوع شود، رژیم به‌پذیرش بازرسی بی‌قید و شرط از همه مراکز نظامی و اتمی وادار شود و دست این رژیم از سیستم جهانی بانکی قطع شود.
بگذارید روشن باشد که طرف معاملات اروپا، در اساس، سپاه پاسداران و ارگان‌های وابسته به ولی‌فقیه هستند. این معاملات برخلاف منافع مردم ایران و صلح و امنیت در منطقه است.
اين‌ها قدم‌های مهمی در جهت كمك به برقراری آزادی در ايران است و به از بين بردن خطرات مبرم کنونی علیه جهان كمك می‌كند.
شورای ملی مقاومت ايران، براي استقرار يك جمهوري بر مبنای جدايی دين و دولت، برابری جنسی، تأمین خودمختاری برای ملیت‌های مختلف در چارچوب وحدت کشور، لغو حکم اعدام مبارزه می‌کند و یک ایران غیر اتمی که در دوستی و همزیستی با سایر کشورها باشد.
از همگی شما تشکر می‌کنم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]