• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی: تأكید وزیر خارجه فرانسه بر اخراج شبه نظامیان آخوندها بهترین راه حل پایان دادن به بحران سوریه است
بهمن-۱۹ ۱۳۹۶

مریم رجوی: تأكید وزیر خارجه فرانسه بر اخراج شبه نظامیان آخوندها بهترین راه حل پایان دادن به بحران سوریه است

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی: تأكید وزیر خارجه فرانسه بر اخراج شبه نظامیان آخوندها بهترین راه حل پایان دادن به بحران سوریه است

مریم رجوی، در این رابطه گفت: وزیر خارجه فرانسه بهترین راه‌حل برای صلح و آرامش و پایان دادن به «آشفتگی» در سوریه و منطقه را ارائه كرد. وی افزود: اخراج سپاه پاسداران رژیم آخوندی با موشك‌ها و مزدورانش از سوریه و لبنان و یمن و عراق تنها راه پایان دادن به بحران در منطقه است.
خروج پاسداران و مزدوارنشان از سوریه خواست عموم مردم ایران است كه از جمله در قیام سراسری دی‌ماه امسال در ۱۴۲شهر فریاد می‌زدند: «سوریه را رها كن، فكری به حال ما كن». بدون حمایت بیدریغ آخوندها و لشكركشی پاسداران و مزدورانشان، دیكتاتور سوریه سال‌ها قبل سرنگون شده بود و منطقه وارد این جنگ و بحران مرگبار نمی‌شد. خامنه‌ای و دیگر سردمداران رژیم بارها تصریح كرده‌اند امنیت رژیم‌شان در گرو حضور در سوریه و عراق است و اگر در این كشورها نجنگند، باید در شهرهای ایران بجنگند.
زمان آن فرا رسیده است كه جامعه جهانی به‌ویژه شورای امنیت اقدام‌های ضروری برای اخراج سپاه پاسداران و شبه‌نظامیان رژیم آخوندی از منطقه و به‌ویژه سوریه به عمل بیاورد. این لازمه امنیت و صلح در منطقه و جهان است.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۸بهمن ۱۳۹۶ (۷فوریه ۲۰۱۸)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]