فروردین-۰۲ ۱۳۹۷

مریم رجوی درگردهمایی به مناسبت سال نو ایرانی

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی درگردهمایی به مناسبت سال نو ایرانی

مریم رجوی در یک گردهمایی بزرگ به مناسبت سال نو ایرانی، ضمن تبریك به همه ایرانیان در داخل و خارج کشور گفت: سال ۹۶ با فصل قیام به‌سر رسید؛ و سال ۹۷ را می‌توان و باید به سالی سرتاسر قیام تبدیل کرد و این قیامی است تا پیروزی. 

در این جشن بزرگ که با شرکت هزاران تن از اعضای مجاهدین در تیرانا برگزار شد رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورك و مشاور رئیس جمهور آمریكا در زمینه امنیت سایبری؛ پاندلی مایکو، وزیر ارشد دولت و نخست وزیر سابق آلبانی، خانم الونا جبریا دبیر كمیته خارجی پارلمان و فاطمیر مدیو، رهبر حزب جمهوریخواه و وزیر سابق دفاع آلبانی شركت و سخنرانی كردند.
مریم رجوی گفت وضعیت بحرانی رژیم ملایان ناشی از مقاومت تاریخی مردم ایران است كه هیچ‌گاه این رژیم را نخواسته‌اند. زمان حفظ این رژیم پوسیده دیگر به‌سرآمده است و قیام تا پیروزی نهایی ادامه دارد. وی افزود خامنه‌ای به ناچار اذعان کرد که نیروی قیام‌آفرین در خاک ایران زمین، سازمان مجاهدین خلق ایران است و از ماه‌ها قبل برای آن آماده شده و فراخوان داده‌ بود.
مریم رجوی تأكید كرد وقتی که مردم ایران می‌توانند حکومتی بر اساس آزادی و دمکراسی و جدایی دین و دولت و جامعه‌یی براساس برابری و عدالت داشته باشند، چرا باید رژیمی ارتجاعی و پوسیده و ضدمردمی را تحمل کنند؟‌
وی گفت این که دولت‌های اروپا پس از سال‌ها تأخیر بر تهدید جنگ‌افروزی‌ رژیم در منطقه و برنامه موشکی آن دست گذاشته‌اند، البته گام مثبتی است. اما گام‌های بلندتر و ضروری اخراج رژیم از منطقه و تعطیلی برنامه موشکی و غنی‌سازی اورانیوم و کوتاه‌کردن دست‌ آخوندها از سیستم جهانی بانکی است، اما برای مقابله قطعی با این رژیم، باید در کنار مردم و مقاومت ایران قرار بگیرید. و مبارزه آنان برای سرنگونی رژیم و آلترناتیو دموکراتیک این رژیم را به‌رسمیت بشناسید.
آن‌چه مردم ایران می‌خواهند این است:‌ عمل بلادرنگ، تغییر بلادرنگ، سرنگونی بلادرنگ، آزادی بلادرنگ، نان و شغل و مسكن و لغو بلادرنگ همه اجبارات حكومتی از جمله لغو حجاب اجباری.
شهردار جولیانی با تبریك سال نو به مردم و مقاومت ایران، اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران را كه چند دهه است با رژیم آخوندی مبارزه می‌كنند و به‌خصوص كسانی كه ۱۴سال در اشرف و لیبرتی در برابر همه سختی ها و توطئة‌ها پایداری كردند، قهرمانان واقعی ایران خواند. وی حمایت خود را از مقاومت مردم ایران برای استقرار دموكراسی و حقوق بشر مورد تأكید قرار داد و نقش مریم رجوی در هدایت جنبش مقاومت ایران را ستود و افزود: «سال آتی شاهد تحولات بزرگ در رابطه با ایران خواهیم بود. رژیم فاسد آیت‌الله‌ها در آستانه سقوط است. سیاست دولت آمریكا، بر خلاف دولت گذشته كه در تلاش بر استمالت از ملایان بود، مبتنی بر پاسخگو دانستن رژیم ملایان در رابطه با جنایاتش در داخل و خارج ایران و همین‌طور مبتنی بر حمایت از خواست مشروع مردم ایران برای تغییر رژیم و استقرار دموكراسی و حقوق بشر است.
جولیانی افزود «یكی از بزرگ‌ترین دروغ‌هایی كه رژیم ملایان طی سالیان دامن زده این است كه مجاهدین خلق فاقد پایگاه توده‌یی در ایران هستند. ما دلایل زیادی بر بطلان این ادعا داشتیم، از جمله حمایت عظیم ایرانیان در خارج كشور از این سازمان و گردهمایی‌های ۱۰۰هزار نفره سالانه آن‌ها جایی برای این دروغ‌ها باقی نمی‌گذاشت. اما نقش تعیین‌كننده آن‌ها در قیام سراسری اخیر به‌حدی بود كه حتی رهبر رژیم آن‌ها را مسئؤل اصلی نا آرامی‌ها در داخل كشور معرفی كرد و رئیس‌جمهور این رژیم در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه مجاهدین را عامل ناآرامی‌های داخل ایران توصیف كرد و به‌طور ناموفقی از او خواست تا مجاهدین را در فرانسه محدود كند. این‌ها و بسیاری از نمونه‌های دیگر مبین پایگاه اجتماعی وسیع و گسترش‌یابنده مجاهدین در داخل كشور و ظرفیت بی‌همتای آن‌ها برای رهبری قیام است».

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ (۲۰مارس ۲۰۱۸)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]