• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / رژیم ایران مسئول مستقیم خسارت‌های انسانی و مادی در اثر بارش برف در شمال ایران است
بهمن-۱۷ ۱۳۹۲

رژیم ایران مسئول مستقیم خسارت‌های انسانی و مادی در اثر بارش برف در شمال ایران است

Catégories // اطلاعیه‌ها

رژیم ایران مسئول مستقیم خسارت‌های انسانی و مادی در اثر بارش برف در شمال ایران است

مسئول مستقیم خسارتهای انسانی و مادی دیكتاتوری مذهبی است. فرسودگی ناوگان راهداری، ضعف و عقب‌ماندگی شدید زیربناهای شبكه توزیع آب و برق، كمبود گاز، سستی خانه‌ها همه نتیجه عملكرد رژیمی است كه عمده درآمد و ثروت كشور را صرف هزینه‌های سرسام آور سركوب، سپاه پاسداران، برنامه تولید بمب اتمی و صدور تروریسم و جنگ افروزی در منطقه به ویژه جنگ ضد بشری علیه مردم سوریه كرده یا به كام چپاولگران و رانت‌خواران حكومتی می‌ریزد.

وضعیت فاجعه بار مناطق شمالی كشور در اثر برف تنها یك نمونه از وضعیت هولناكی است كه مردم ما در دوران حاكمیت آخوندها با آن رو به رو بوده اند.
بنابر اذعان نمایندگان مجلس رژیم، این مناطق علاوه بر قطعی آب و برق و گاز و ارتباطات تلفنی با بحران نان نیز رو به رو هستند. دارو كمیاب شده و قیمت‌ها به شدت افزایش یافته است. راه‌های روستایی در مناطق برف زده قطع شده تنها در قائم شهر از ۱۱۳ روستای برف زده هیچ اطلاعی در دست نیست و در گیلان نیز ارتباط با بیش از ۱۰۰روستا قطع شده است. سقف بسیاری از خانه ها و اماكن عمومی بر اثر غیر استاندارد بودن فرو ریخته و به‌خاطر مسدود بودن راه‌ها و حبس بودن مردم در خانه ها، از سرنوشت آنها خبری در دست نیست. حسین میرشفیع، معاون وزیر راه گفت در راه‌های روستایی حتی برای برف‌های سبک آمادگی وجود ندارد. مشکل اصلی در این زمینه نداشتن بودجه است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۷بهمن۱۳۹۲ (۶ فوریه ۲۰۱۴)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]