• صفحه اول / پیام‌ها / مریم رجوی: ایران فریاد شعله‌ور است مردم ایران کرونا و آخوند نمی‌خواهند
اسفند-۲۷ ۱۳۹۸

مریم رجوی: ایران فریاد شعله‌ور است مردم ایران کرونا و آخوند نمی‌خواهند

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی: ایران فریاد شعله‌ور است مردم ایران کرونا و آخوند نمی‌خواهند

جوانان دلیر ایران زمین و کانون‌های شورشی قهرمان، با لعنت به خمینی و خامنه‌ای و روحانی، با افروختن آتش، مثل قیام آتشین و فروزان آبان، بت‌های شرک این رژیم را می‌سوزانند.
در این روزها مردم ما به‌خاطر رویکرد جنایتکارانه رژیم، گرفتار ویروس کرونا و فاجعه بیماری هستند، درد می‌کشند، در غم هموطنان‌شان و در مرگ عزیزان‌شان سوگوارند.
اما بازهم به‌پامی‌خیزند. و همه جا را به میدان شورش و همبستگی علیه کرونای ولایت تبدیل می‌کنند.
با تشکیل شوراهای مردمی به کمک محله و شهرشان می‌شتابند. به جای خانه تکانی عید، به ضدعفونی‌ کردن محله‌ها می‌روند. کودکان، ماسک رایگان پخش می‌کنند. جوانان، ظرف‌های ژل و مواد ضدعفونی آماده می‌کنند. یا به نشانه قدردانی بسته‌های شیرینی برای پرسنل پزشکی و درمانی آماده می‌کنند.
پزشکان و پرستاران فداکار هم لحظه‌یی از کمک دریغ نمی‌کنند و جانفشانی می‌کنند.
اعضای دلاور کانون‌های شورشی که دمی از فعالیت باز‌نمی‌ایستند برای کمک به هموطنان‌مان شتافتند و برخی جان‌های عزیزشان را از دست دادند.
درود بر مردم ایران و درود بر این همدلی و همبستگی رودروی رژیم ضدبشری آخوندی، که کوتاه نمی‌آیند، تسلیم نمی‌شوند، و مثل همیشه دست به کار می‌شوند. مثل آن‌روزها که مردم شیراز یا سیستان و بلوچستان در محاصره سیل بودند، مثل روزهایی که مردم عزیزمان در سرپل‌ذهاب گرفتار زلزله بودند و بی‌خانمان، یا مردم گیلان که در محاصره برف و بهمن بودند.
حالا برای همگان روشن است که بدتر از کرونا یا هر مصیبت و بلای دیگر، این بلای بزرگ، یعنی ولایت منحوس است که مردم را کشتار می‌کند. با ندادن امکانات، با قرنطینه نکردن شهرها، با ندادن تجهیزات به بیمارستان‌ها و پرسنل درمانی، کمک نکردن به مردمی که گوشه و کنار خیابان‌ها پرپر می‌شوند. دهها پزشک و پرستار به علت نداشتن تجهیزات پزشکی و حتی ماسک و لباس مناسب در هنگام درمان بیماران کرونایی، خود مبتلا شده و جانشان را از دست داده‌اند. آن‌ها فریاد می‌زنند به ما تجهیزات بدهید تا نمیریم.
لعنت بر شما آخوندهای تبهکار که بدتر از کرونا و وبا و طاعون با این مْلک و میهن و مردم کردید.
اما حرف مردم ایران و پیشتازانشان این است که هرچقدر رنج بکشیم، هرچقدر سربدار شویم یا با رگبار گلوله‌ها، قلبمان بایستد، اما نبض زندگی در دست ماست و صدباره و هزارباره قیام می‌کنیم.
هم‌چنان که مسعود رجوی گفت کلمه نهایی شفا و نجات خلق ستمدیده، شورش در جنگ سرنوشت با کرونای ولایت است. لازمه پیروزی، شورش و جنگ صدبرابر است.
ایران فریاد شعله‌ور است. بگذارید دنیا ببیند و بشنود. که مردم ایران، کرونا و آخوند نمی‌خواهند.
محله‌ها و کوچه‌ها را پر از شور و فریاد و سرود آزادی کنید.
با سرعت شوراهای مقاومت مردمی را در هر محله و شهر و روستا برپا کنید.
شوراهای مردمی باید خدمات و امکانات درمانی در هر محله را در کنترل بگیرند و نیازهای مردم تأمین کنند.
امکانات بهداشتی و درمانی را باید از چنگ رژیم بیرون کشید و در اختیار مردم گذاشت.
بیمارستان‌های سپاه و مراکز درمانی نمایندگان ولی فقیه که دارای بالاترین امکانات پزشکی است، باید به روی همه بیماران باز شود و در اختیار مردم قرار بگیرد.
آری با شورش و جنگ صد برابر، ولایت شقاوت و جنایت درهم می‌شکند و بهار بزرگ از پس این زمستان سرد و تیره و تار می‌رسد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]