خرداد-۰۹ ۱۳۹۹

آمار قربانیان کرونا در ۳۲۳ شهر از ۴۷ هزار و ۸۰۰ نفر بیشتر است

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

آمار قربانیان کرونا در ۳۲۳ شهر از ۴۷ هزار و ۸۰۰ نفر بیشتر است

چند هفته پس از تصمیم بی‌رحمانه و جنایتکارانه خامنه‌ای و روحانی برای بازگرداندن زحمتکشان و محرومان به سر کار فاجعه کرونا ابعاد جدیدی به خود گرفته است. سخنگوی وزارت بهداشت امروز در آمار مهندسی شده‌اش اذعان کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۱۵ تن به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که در عرض چهار هفته گذشته ۲۵۰ درصد افزایش داشته و بالاترین رقم مبتلایان در ۸ هفته گذشته است. وی افزود: «وضعیت استان خوزستان، هم‌چنان قرمز است. استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان‌های شرقی و غربی، لرستان، کردستان، کرمانشاه، هرمزگان و مازندران در وضعیت هشدار قرار دارند» (تلویزیون رژیم ۹خرداد).
در کردستان معاون دانشگاه علوم پزشکی گفت: «هر روز با موجی جدید از مبتلایان کرونا در بیمارستان مواجه هستیم (ایسنا ۸ خرداد).
در کرمانشاه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: «طی چند روز گذشته روزانه بیش از ۲۰۰ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند و این بسیار نگران کننده است» (فارس۹ خرداد).
مسئول اوجگیری مجدد کرونا در ایران و روند فزاینده قربانیان آن رژیم ضد بشری آخوندی است که به چیزی جز حفظ سلطه ننگین و چپاول بیشتر نمی‌اندیشد و الا تأمین هزینه زندگی زحمتکشان و محرومان برای اینکه چند ماه به سرکار نروند به سادگی از محل مؤسسات بزرگ اقتصادی و مالی تحت کنترل خامنه‌ای و سپاه پاسداران قابل تأمین بود و نیازی به فرستادن مردم به قتلگاه کرونا نبود.

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]