• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / آخوند روحانی در مجمع عمومی تهدید كرد: «اگر امروز کار را به کاردان (رژیم ایران) نسپریم، فردا جهان برای هیچکس، جای امنی نخواهد بود»
مهر-۰۴ ۱۳۹۳

آخوند روحانی در مجمع عمومی تهدید كرد: «اگر امروز کار را به کاردان (رژیم ایران) نسپریم، فردا جهان برای هیچکس، جای امنی نخواهد بود»

Catégories // اطلاعیه‌ها

آخوند روحانی در مجمع عمومی تهدید كرد: «اگر امروز کار را به کاردان (رژیم ایران) نسپریم، فردا جهان برای هیچکس، جای امنی نخواهد بود»

آخوند روحانی، رئیس جمهور فاشیسم دینی حاكم بر ایران در سخنرانی خود در مجمع عمومی ملل متحد با كلی گویی و دروغگویی‌های تكراری تلاش كرد به فریبكاری جامعه جهانی بپردازد.

در حالیكه هر روز ابعاد مداخلات این رژیم در سوریه و عراق بیشتر برملا می شود و در حالیكه بخشهای وسیعی از یمن از جمله صنعا پایتخت آن در همین روزها عملا تحت كنترل رژیم ایران و مزدورانش در آمده، روحانی با وقاحت می گوید « طرح مسئله سلطه ایران بر كشورهای مسلمان منطقه، افسانه یی بیش نیست كه در قالب پروژه ایران هراسی در سالهای اخیر بر آن دمیده شده است.».

پاسدار علیرضا زاكانی، نماینده مجلس آخوندی، در روز ۲۹ شهریور اعلام كرد: «پس از پیروزی در یمن به‌طور حتم نوبت عربستان است امروز ۲ میلیون نفر اسلحه به دست سازمان‌یافته شده در یمن وجود دارد…. امروز انقلاب اسلامی سه پایتخت عربی را در اختیار دارد و تا چند وقت دیگر صنعا را نیز گرفته و سیستم یكپارچه‌سازی مسلمانان را اجرایی خواهد كرد».
در چنین شرایطی روحانی در مجمع عمومی رژیم ملایان را عامل « ثبات و آرامش» و غرب را عامل تبدیل منطقه «به بهشت تروریستها» خواند.
روحانی كه از جلوگیری از شركت رژیم در كنفرانس جده و پاریس و عضویت در ائتلاف به شدت خشمگین است و نگران بر باد رفتن دستاوردهایش در منطقه است، در مجمع عمومی گفت «اگر برخی کشورها، با ادعای رهبری ائتلاف، در پی ادامه برتری جویی در منطقه باشند ، دچار اشتباهی راهبردی شده اند». وی ابلهانه خواستار شد كه رهبری مبارزه با تروریسم به آخوندها داده شود. وی افزود «کشورهای منطقه که درد را بهتر می شناسند، بهتر هم، می توانند با همفکری وائتلاف، مسئولیت مبارزه را پذیرفته و، رهبری آن را بر دوش گیرند. واگر دیگر کشورها می خواهند علیه تروریسم، گامی بردارند، باید به حمایت آنان برخیزند». وی تهدید كرد: «من اعلام می کنم، اگر امروز … کار را به کاردان نسپریم، فردا جهان برای هیچکس، جای امنی نخواهد بود».
روحانی در حالی راجع به پیام واقعی اسلام صحبت می كرد كه شمار اعدام شدگان در دوران او از ۱۰۰۰گذشته است و خمینی، بنیانگذار رژیم در سال ۱۳۶۱ صراحتا گفته بود «ما خلیفه میخواهیم كه دست ببرد. حد بزند و رجم (سنگسار) كند».

روحانی با متهم كردن جامعه جهانی به «زیاده خواهی در مذاكرات» اتمی وقیحانه گفت توافق در زمینه اتمی «امكان تمركز بر حل مسایل مهم منطقه از جمله مسئله بسیار مهم مبارزه با خشونت و افراطی گری در منطقه» فراهم خواهد كرد. چند روز پیش نیز مقامات ارشد دولت وی به رویتر گفته بودند «ایران آماده است با آمریكا و متحدینش برای متوقف كردن داعش همكاری كند، اما می خواهد شاهد انعطاف بیشتری در مورد برنامه غنی سازی اورانیومش باشد».

مریم رجوی، امروز در پیامی خطاب به تظاهرات عظیم ایرانیان در نیویورك علیه حضور روحانی در مجمع عمومی از جمله گفت: داعش نتیجه صدور بنیادگرایی و تروریسم از سوی ولایت فقیه‌ و كوتاهی و سستی دولتهای غرب نسبت به سیاست تجاوزكارانه این رژیم در منطقه است. این رژیم پدرخوانده داعش و قلب مشكل است و نه بخشی از راه حل… بنابراین، هر گونه مشاركت رژیم در مسائل عراق و تحت پوش مقابله با داعش یك اشتباه مهلك و جبران‌ناپذیر است و لازمه موفقیت در كمپین علیه داعش و افراطی‌گری تحت نام اسلام و استقرار صلح و دموكراسی در منطقه قاطعیت در برابر ولایت فقیه و خلع ید از آن در عراق و سوریه است
مریم رجوی تاكید كرد: آخوندها بر سر برنامه اتمی در بن‌بست هستند. اگر از پروژه بمب اتمی دست بكشند با بحران در درون و فروپاشی مواجه می‌شوند و اگر بر ادامه آن اصرار كنند با جامعه جهانی رو در رو می‌شوند، لذا در صددند با بهره‌برداری از تحولات منطقه باز هم به اتلاف وقت ادامه دهند. وی افزود تنها راه حل اجرای بی‌كم و كاست قطعنامه‌های شورای امنیت، توسط این رژیم و بازرسی‌های سر زده و بی قید و شرط تمام مراكز و سایت‌های مشكوك در ایران است.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳ مهر۱۳۹۳ (۲۵ دسامبر۲۰۱۴)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]