• صفحه اول / پیام‌ها / خوزستان در وضعیت بحرانیست و بیمارستان‌ها مملو از بیمار و اجساد قربانیان است
اردیبهشت-۲۷ ۱۳۹۹

خوزستان در وضعیت بحرانیست و بیمارستان‌ها مملو از بیمار و اجساد قربانیان است

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

خوزستان در وضعیت بحرانیست و بیمارستان‌ها مملو از بیمار و اجساد قربانیان است

وضعیت در خوزستان بحرانی است و رژیم ناگزیر ۱۶ شهرستان را تعطیل کرده است. بیمارستان‌ها مملو از مبتلایانی است که حال بسیاری از آن‌ها وخیم است. گفته می‌شود در چند روز گذشته بیش از ۱۰۰۰ نفر در شهرهای مختلف این استان جان باختند که در دست تحقیق است.
در حالیکه خوزستان به قربانگاه کرونا تبدیل شده است، روحانی در روضه‌خوانی امروز خود کمترین اشاره‌یی به آن نکرد و وقیحانه گفت از «روز اول که با این ویروس مواجه شدیم با یک خطر دیگری روبه‌رو شدیم و این خطر را از رسانه‌های بیگانه حس و لمس کردم، دیدم آن‌ها می‌خواهند با این بیماری کشور را تعطیل کرده و بهم بریزند».
او ضمن دفاع از بازگشایی مشاغل و عادی سازی اوضاع گفت، اماکن مذهبی بعد از ماه رمضان باز خواهند شد و افزود: «مردم را باید برای حداقل چند ماه زندگی با کرونا آماده کنیم».
مریم رجوی با تسلیت به مردم خوزستان، خامنه‌ای و روحانی را مقصران اصلی جانباختن دردناک هموطنانمان در این ابعاد دانست. آن‌ها با سیاست‌های ضدانسانی زرخیزترین استان و منطقه ایران را به روز سیاه نشاندند و باعث اوجگیری مجدد کرونا شدند. اظهارات امروز روحانی که از سردرگمی و ندانم کاری و درهم ریختگی درون حکومت خبر می‌دهد، بار دیگر نشان داد که سران این رژیم کمترین ارزشی برای جان و سلامت مردم قائل نیستند و تنها به فکر حفط نظام منحوس آخوندی هستند.
از عموم مردم به‌خصوص جوانان غیرتمند می‌خواهم که در خوزستان به کمک و همیاری مردم تحت ستم و اقشار محروم بروند تا از رنج و آلام آن‌ها بکاهند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]