آبان-۱۹ ۱۳۹۲

مریم رجوی: حمایت از فراخوان برای اعتراض و عزای عمومی در كردستان ایران

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی: حمایت از فراخوان برای اعتراض و عزای عمومی در كردستان ایران

مریم رجوی علاوه بر هموطنان كرد، از هموطنان بلوچ و عرب در سیستان و بلوچستان و خوزستان خواست كه به این فراخوان و جنبش برحق كه در برابر موج اعدام فرزندان دلیر ایران و شهادت‌های مظلومانه و پیاپی آنها در این مناطق برپا شده است، بپیوندند.

مریم رجوی به ویژه یادآوری كرد كه در روز پنجشنبه ۲۳ آبان مصادف با عاشورای حسینی است و جای آن است كه همه هموطنانمان، ندای پیامبر جاودان آزادی را در ایام محرم و سوگواری در سراسر ایران، رو در روی استبداد آزادی كُش و دجال آخوندی طنین افكن كنند.
مریم رجوی خاطرنشان كرد، خیزش‌های مردمی، فراخوان‌های جریان‌های سیاسی و اجتماعی، تظاهرات، اعتصاب، اعتراض و مقابله با مزدوران دشمن ضد بشر «در هر فرصت، در هر زمان و در هر مكان» نشانه حیات و پایداری در كردستان و در سراسر ایران است.
مریم رجوی همزمانی اعدام‌ها در كردستان و اعدام ۱۶ زندانی سیاسی در بلوچستان را در پی اعدام جمعی ۵۲ تن از مجاهدین در اشرف، نشانه آشكار وحشت و تزلزل رژیم آخوندی در برابر قیام مردم ایران علیه استبداد و ظلم و نابرابری در شرایطی توصیف كرد كه رژیم می كوشد در گفتگوهای اتمی با لبخند و دست تكان دادن برای كشورهای غربی آن‌ها را به چشم پوشیدن از جنایت‌های خود علیه بشریت و ممانعت از ارجاع این پرونده به شورای امنیت بكشاند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۹ آبان ۱۳۹۲ (۱۰ نوامبر۲۰۱۳)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]