• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / فراخوان خانم مریم رجوی به کادر پزشکی و سازمان‌های بین المللی: برای حفظ جان مردم و خنثی کردن پنهانکاری رژیم، اطلاعات خود را در اختیار افکار عمومی بگذارید
اسفند-۰۶ ۱۳۹۸

فراخوان خانم مریم رجوی به کادر پزشکی و سازمان‌های بین المللی: برای حفظ جان مردم و خنثی کردن پنهانکاری رژیم، اطلاعات خود را در اختیار افکار عمومی بگذارید

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

فراخوان خانم مریم رجوی به کادر پزشکی و سازمان‌های بین المللی: برای حفظ جان مردم و خنثی کردن پنهانکاری رژیم، اطلاعات خود را در اختیار افکار عمومی بگذارید

بنا به گفته اهالی و پزشکان و پرستاران علاوه بر قم و تهران شماری از مبتلایان درتبریز و اصفهان و نجف آباد و کاشان و کرمانشاه و رشت و خرم آباد و برخی دیگر از شهرهای کشور جان باخته‌اند.
به‌رغم فراخوان‌های مکرر داخلی و بین المللی پروازهای ماهان ایران سپاه پاسداران تا امروز سه شنبه ۶اسفند از و به چین ادامه یافته است.

خانم مریم رجوی، رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران گفت رژیم درباره کرونا همان تجربه هواپیمای اوکراینی را در ابعاد کلان و در سطح سراسری و در حق همه ایرانیان تکرار می‌کند. وی از پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان‌ها خواست به‌خاطر حفظ جان و سلامت مردم ایران و برای خنثی کردن پنهان‌کاری‌ها و اطلاعات گمراه کننده رژیم، اطلاعات خود را سریعاً در اختیار افکار عمومی بگذارند.

خانم رجوی تاکید کرد سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی و سازمان‌های بین المللی طرفدار حقوق بشر باید فاشیسم دینی حاکم بر ایران را وادار کنند تمام حقایق و آمار در مورد کرونا را برای حفظ جان و سلامت مردم ایران و دیگر کشورهای منطقه در اختیار افکار عمومی و ارگان‌های بین المللی ذیربط بگذارد.
وی عموم هموطنان به‌ویژه جوانان غیرتمند را به اعتراض فراخواند تا رژیم آخوندی را از یک سو وادار به بیان حقایق نموده و از سوی دیگر مجبور نمایند امکانات پزشکی و درمانی که به‌طور گسترده در انحصار پاسداران و دستگاه‌های امنیتی است در اختیار مردم و بیمارستان‌ها و پزشکان معالج قرار دهد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۶اسفند ۱۳۹۸ (۲۵فوریه۲۰۲۰)

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]