• صفحه اول / دیدارها / ملاقات مریم رجوی با هاینز بکر نماینده پارلمان اروپا از اتریش
آبان-۲۹ ۱۳۹۵

ملاقات مریم رجوی با هاینز بکر نماینده پارلمان اروپا از اتریش

Catégories // دیدارها // فعاليت‌ها

ملاقات مریم رجوی با هاینز بکر نماینده پارلمان اروپا از اتریش

آقای بکر در این دیدار، بر همبستگی نمایندگان پارلمان اروپا با مجاهدین و مقاومت ایران و به‌خصوص مجاهدان آزادی تاكید كرد و پیروزی بزرگ مقاومت در انتقال همه آنان به اروپا را تبریك گفت.
وی با تقدیر از مبارزات مردم و مقاومت ایران علیه فاشیسم دینی حاكم بر ایران گفت تلاش‌های این مقاومت در افشای ماهیت رژیم آخوندی اثبات کرد كه عملكردها و نظرگاه‌های این رژیم هیچ ربطی به اسلام ندارد. این همان چیزی است كه جهان امروز به آن نیاز دارد، از این رو، مبارزه شما فقط برای ایران نیست و درجهت منافع تمامی منطقه، جهان اسلام و كشورهای اروپایی نیز هست.
آقای بکر گفت من جایگاه و موثر بودن مقاومت ایران را از عكس العمل‌های رژیم ایران درك كرده‌ام، این رژیم و عواملش تلاش كردند مرا با پمپاژ اطلاعات دروغ از حمایت از شما باز دارند، اما به عكس من به‌طور مضاعف فهمیدم كه جنبش شما بر حق است به‌نحوی كه رژیم را نیازمند این دروغ‌پردازی‌ها كرده است، وی افزود رژیم ایران امروز هیچ اهرمی جز سرکوب علیه مقاومت ندارد. اما وقتی كه مقاومت تحت فشارها و توطئه‌های ۳۷ ساله تجزیه نشده است، پیروزی، یك چشم‌انداز محتوم است.
مریم رجوی ضمن تقدیر از تلاش‌های نمایندگان پارلمان اروپا تاکید کرد که اروپا باید درهرگونه رابطه اقتصادی با رژیم آخوندها، بر اصول و پرنسیپ‌های حقوق بشری متعهد باشد و هرگونه گسترش در مراوادات اقتصادی باید مشروط به پیشرفت وضعیت حقوق بشر، وضعیت زنان، آزادی اینترنت و‌… باشد. وی افزود پارلمان اروپا نقش بسیار مهمی در اتخاذ یك سیاست درست از سوی اتحادیه اروپا و جلوگیری از سیاست مماشات با رژیم آخوندی دارد.
دكتر صالح رجوی نماینده شورای ملی مقاومت ایران در فرانسه در این دیدار حضور داشت.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]