تیر-۲۱ ۱۳۹۸

دیدار مریم رجوی با شهردار رودی جولیانی در اشرف ۳ در آلبانی

Catégories // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار مریم رجوی با شهردار رودی جولیانی در اشرف ۳ در آلبانی

بعد از ظهر پنجشنبه ۲۰تیرماه، شهردار رودی جولیانی در اشرف ۳ در آلبانی با مریم رجوی دیدار و درباره آخرین تحولات ایران و منطقه، وضعیت شکننده رژیم و رفتارهای مخرب آن، گفتگو کرد.

آقای جولیانی با تاکید براینکه رییس جمهور و وزیر خارجه آمریکا مکررا اعلام کرده‌اند که رژیم ایران یک رژیم فاسد است و مردم ایران بیشترین کسانی هستند که از آن رنج می‌برند، گفت آمریکا در مبارزه مردم ایران علیه دیکتاتوری دینی، در طرف مردم ایران قرار دارد .
آقای جولیانی گفت یک آلترناتیو معتبر و مشروع برای رژیم ایران وجود دارد که در شورای ملی مقاومت سازمان یافته است. طرح ۱۰ ماده‌یی خانم رجوی رییس جمهور منتخب این شورا، آزادی، دمکراسی و حقوق بشر را در ایران بعد از دیکتاتوری دینی تضمین می‌کند.
وی با تقدیر از نقش رهبری کننده مریم رجوی گفت مقاومت ایران از توانایی بی‌بدیلی برای سرنگونی استبداد مذهبی حاکم بر ایران و آوردن دمکراسی و پیشرفت برای ملت بزرگ ایران برخوردار است.
جولیانی افزود، سازندگی اشرف ۳ در این فاصله کوتاه برایم باور نکردنی است. این نشانی از توانایی مجاهدین برای بازسازی ایرانی است که به‌دست این رژیم ویران شده است.
مریم رجوی تاکید کرد رژیم حاکم بر ایران با یک جامعه انفجاری، انزوای روزافزون بین المللی، یک مقاومت سازمان یافته و جایگزینی معتبر و توانمند مواجه است. این رژیم از پاسخ دادن به کمترین خواستهای مردم ایران عاجز و ناتوان است. چشم انداز سرنگونی این رژیم از هر زمان دیگر روشن‌تر است و جامعه بین المللی باید حق مقاومت برای سرنگونی استبداد مذهبی و برقراری ایران آزاد را به‌رسمیت بشناسد.
وی فعالیت کانون‌های شورشی در سراسر ایران را نمادی از خواست عمومی مردم ایران برای سرنگونی و برای ایران آزاد توصیف کرد.
مریم رجوی خاطرنشان کرد:
تحریم خامنه‌ای و دفاتر او باید به روحانی و ظریف به‌عنوان نقطه پایان بازی موهوم اعتدال و میانه‌روی در رژیم ولایت فقیه تعمیم پیدا کند. وزارت اطلاعات آخوندها باید مانند سپاه پاسداران در لیست تروریستی وزارت خارجه آمریکا و اتحادیه اروپا وارد شود. رژیم و پاسداران آن باید از عراق، سوریه، یمن، لبنان و افغانستان بیرون انداخته شوند.
مریم رجوی با یادآوری توطئه‌های تروریستی در آلبانی و سالگرد بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در پاریس خاطرنشان کرد مأموران و مزدوران اطلاعات و سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس بایستی در آمریکا و اروپا محاکمه و مجازات و اخراج شوند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]