خرداد-۲۲ ۱۳۹۵

ديدار مريم رجوی با يك هيئت عاليرتبه از مقاومت سوريه

Catégories // دیدارها

ديدار مريم رجوی با يك هيئت عاليرتبه از مقاومت سوريه

در اين ديدار خانم‌ها سهير الاتاسی؛ عضو هیأت عالی مذاکرات، نغم غادری؛ عضو هیأت عمومی و نایب رئيس سابق ائتلاف، تغريد الحجلی؛ وزیر سابق دولت موقت و آقايان هيثم مالح؛ رئیس کمیسیون قانون، ميشل كيلو؛ از اعضای هیأت سیاسی، دكتر نصر حريری؛ از رهبران ائتلاف، سرتيپ عبدالاله بشير النعيمی؛
رئيس ستاد سابق ارتش آزاد، سرتيپ مصطفی الشيخ؛ از بنیانگذاران ارتش آزاد، سرهنگ البطيش؛ از اپوزیسیون سوریه، غسان عبود رئيس تلویزیون اورینت و احمد كامل مشاور مطبوعاتی هیأت عالی مذاکرات حضور داشتند.
در اين ديدار، مريم رجوی، قهرمانی‌های انقلاب و مردم سوريه، به‌خصوص مردم حلب را ستود و گفت: ايستادگی مردم سوريه در ششمين سال، در حالی كه قدرت‌های جهانی نيز يا درطرف جلاد سوريه بودند و يا بی‌تفاوتی و بی‌عملی در پيش گرفتند، پيروزی محتوم مردم و انقلاب سوريه را بشارت می‌دهد. رژيم اسد و حامی اصليش فاشيسم دينی حاكم بر ايران، از شكست گريزی ندارند.
هيثم مالح رئيس کمیسیون قانون ائتلاف، در اين ديدار ضمن تشكر از حمايت‌هاي بي‌دريغ مقاومت ايران و خانم رجوی از مردم و انقلاب سوريه، گفت امروز با شما در يك سنگر و در مقابل دشمن واحدی قرار داريم و خودمان را جزئی از جنبش و مقاومت شما می‌دانيم.
سایر اعضای هیئت نیز در این ملاقات، ضمن تاكيد بر همبستگی دو ملت و دو مقاومت به نقش رژیم
آخوندها در کشتار مردم سوریه و تلاش برای حفظ بشار اسد به منظور حفظ رژیم در تهران اشاره کردند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]