• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / فراخوان مریم رجوی به كمك رسانی مستقل به سیل زدگان به ویژه در خوزستان، لرستان و ایلام
فروردین-۱۲ ۱۳۹۸

فراخوان مریم رجوی به كمك رسانی مستقل به سیل زدگان به ویژه در خوزستان، لرستان و ایلام

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

فراخوان مریم رجوی به كمك رسانی مستقل به سیل زدگان به ویژه در خوزستان، لرستان و ایلام

اما آخوندهای تبهكار و فاسد حاكم، به‌رغم پیش بینی باران‌های شدید در این مناطق، هیچ اقدام موثری برای مقابله با آثار فاجعه بار سیل نكرده‌اند. مردم بسیاری از شهرها و روستاها، ناگزیر به ترك شهر و خانه‌هایشان شده‌اند بدون اینكه رژیم كمترین تدابیری برای اسكان دادن موقت آن‌ها به عمل آورده باشد.
در حالیكه خامنه‌ای در یك سكوت مرگبار درباره سیل ویرانگر و آثار فاجعه بار آن به سر می‌برد، سران رژیم مانند لاریجانی و روحانی و اعضاء كابینه‌اش و سركردگان سپاه پاسداران با سفرهای نمایشی به مناطق سیل زده و گرفتن عكس و فیلم، خشم و انزجار مردم را برانگیخته‌اند.
جواد كاظم نسب عضو مجلس ارتجاع از اهواز سفر روحانی به خوزستان را بی‌ثمر توصیف كرد و گفت ”اغلب امکانات فرسوده و دارای مشکل فنی” را به خوزستان ارسال کرده‌اند و افزود ”عدم لایروبی رودخانه‌ها و ساماندهی آن‌ها” از عوامل این سیل بوده است.
از سوی دیگر در حالیكه دو هفته از سیل به‌ویژه در مناطق شمالی به‌ویژه استان گلستان و شهرهایی مانند آق قلا و گمیشان می‌گذرد، وضعیت در این مناطق هم‌چنان بحرانی است و رژیم هیچ اقدامی برای حل مشكلات ناشی از سیل نكرده و سیلزدگان صرفا به كمک‌های مردمی متكی هستند.
مریم رجوی بار دیگر عموم مردم به‌ویژه جوانان را به تشكیل شوراهای مردمی و كمك رسانی مستقل به سیل زدگان به‌ویژه در خوزستان و لرستان و ایلام فراخواند و گفت در حالیكه آخوندها كاری جز حفظ سلطه ننگین خود و چپاول مردم ندارند همیاری ملی تنها راه مقابله با این سیل ویرانگر است.
وی افزود آخوندها با قتل عام محیط زیست، نابودی جنگل‌ها، دزدی‌های كلان، هدر دادن سرمایه‌ها در سركوب و تروریسم و جنگ‌افروزی، ایران را در برابر حوادث طبیعی بی‌دفاع گذاشته و باعث قربانیان زیاد و میلیون‌ها آواره و بی‌خانمان در اثر سیل شده‌اند.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۲فروردین ۳۹۸(اول آوریل ۲۰۱۹)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]