• صفحه اول / پیام‌ها / تسلیت به‌مناسبت درگذشت قهرمان پاکباز مجاهد خلق روح‌الله راموز
آذر-۰۵ ۱۳۹۹

تسلیت به‌مناسبت درگذشت قهرمان پاکباز مجاهد خلق روح‌الله راموز

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تسلیت به‌مناسبت درگذشت قهرمان پاکباز مجاهد خلق روح‌الله راموز

درگذشت قهرمان پاکباز و جنگاور، مجاهد اشرفی روح‌الله راموز را که پس از چهار دهه مجاهدت برای آزادی ایران سرفرازانه به‌عهد و پیمانش وفا کرد و به جاودانه فروغ‌ها پیوست، به‌بستگان و همرزمان مجاهدش و به مردم مجاهدپرور بندرگز تسلیت می‌گویم.
او که سال‌های طولانی از بیماری کلیه رنج می‌برد، در یکی از آخرین نامه‌هایش نوشته بود: در رابطه با شکرکردن، برادر مسعود آیه (مِن فَضْلِ رَبِّی لِيَبْلُوَنِی أَأَشْكُرُ أَمْ أَكْفُرُ …) را در خیلی از پیام‌ها به ما یاد داد که در مقابل هر ابتلا باید شکرگزاری کرد چون همین شکرگزاری باعث درست وارد شدن و درست خارج شدن از آن ابتلا خواهد شد و من این آیه را… در زمانی که از بیماری و دردهایی که طاقتم را طاق می‌کرد، زمزمه می‌کردم که مرا از خود دور و به بیرون وصل نگه می‌داشت.
آری، صبر و استقامت چنین مجاهدانی در مقابل دردهای جانکاه بیماری نیز، وجه دیگری از جنگ با دشمن و برآمده از عزم جزم مجاهدین برای آزادی خلق و میهن از چنگال رژیم پلید آخوندهاست.
ارزش‌های پایداری‌ و روحیه رزم‌آور‌اش در صفوف مجاهدین تکثیر و در قیام و خروش مردم ایران زمین برای رهایی شکوفا می‌شود. همرزمانش جای خالی او را با نبرد صدبرابر پرخواهند کرد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]