تیر-۱۳ ۱۳۹۹

قربانیان کرونا در ۳۴۲شهر کشور بیش از ۶۴هزار و ۸۰۰نفر است

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

قربانیان کرونا در ۳۴۲شهر کشور بیش از ۶۴هزار و  ۸۰۰نفر است

سازمان مجاهدین خلق ایران بعد از ظهر امروز جمعه ۱۳تیر ۱۳۹۹ اعلام کرد، آمار جانگداز جانباختگان کرونا در ۳۴۲ شهر ایران بیش از ۶۴ هزار و ۸۰۰ نفر است.

در شرایطی که پزشکان، پرستاران، پرسنل اورژانس و رانندگان آمبولانس‌ها از یکسو در خطر مبتلا شدن به کرونا قرار دارند و بسیاری از آن‌ها جان باخته‌اند و از سوی دیگر با فشار کار طاقت فرسا مواجهند، رژیم آخوندی کمترین هزینه‌یی برای بهبود وضعیت آن‌ها نمی‌کند و علاوه بر این در پرداخت اضافه کار و حقوق معمول آن‌ها هم تعلل می‌کند. هم‌اکنون شمار زیادی پرستار آماده به استخدام وجود دارد که بهترین کمک به سیستم درمانی خسته و فرسوده هستند، اما رژیم از استخدام آن‌ها خودداری می‌کند و به‌مثابه کارگران روزمرد، قرارداد ۸۹ روزه با آن‌ها می‌بندد تا مشمول بیمه و حق بیکاری نشوند. پرستاران مشهد این هفته دست به تجمع زدند و نسبت به فشارهای طاقت فرسا و وضعیت بد معیشتی و عدم پرداخت حقوقشان اعتراض کردند. اما نیروی سرکوبگر انتظامی با باتون و شوکر به پرستاران حمله کرد و شماری از آنان را دستگیر نمود.

با درود به پرستاران معترض که با باتون و شوکر در مشهد مورد حمله قرار گرفتند و با درود به عموم پزشکان و پرستاران و کادر درمانی که با مایه گذاشتن از جان خود و خانواده شان برای نجات بیماران تلاش می‌کنند .
رژیم آخوندی در اثر چهار دهه غارت و چپاول و هدر دادن سرمایه های مردم در پروژه‌های ضد میهنی اتمی و موشکی و تروریسم و جنگ افروزی، تمامی زیر ساخت‌های کشور را نابود کرده و به‌رغم وجود حاذق‌ترین و فداکارترین پزشکان و پرستاران، مردم ما را در مقابل بیماری بی‌دفاع گذاشته است. تنها راه پایان دادن به فقر و فساد و بیکاری و بیماری سرنگونی رژیم آخوندی و استقرار دمکراسی و حاکمیت مردم در ایران است.

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]