اردیبهشت-۰۲ ۱۳۹۸

رجوی: باید حق مردم برای سرنگونی دیكتاتوری مذهبی حاكم به‌رسمیت شناخته شود

Catégories // در رسانه‌ها

رجوی: باید حق مردم برای سرنگونی دیكتاتوری مذهبی حاكم به‌رسمیت شناخته شود

بعد از پایان یافتن معافیت‌های وارد كردن نفت ایران و بعد از تحریم نفتی و نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران خانم مریم رجوی رئیس جمهور منتخب مقاومت ایران با انجام سلسله ای توئیت خواستار اتخاذ اقدامات دیگری شد. این اقدامات شامل به‌رسمیت شناخت حق مردم و مقاومت ایران برای سرنگونی رژیم مذهبی حاكم و نامگذاری ارگان‌های دیگر سركوب و تروریسم و اخراج مزدوران وزارت اطلاعات و سپاه از آمریكا و اروپا می‌شود.
رجوی تاكید كرد: تحریم نفتی و تسلیحاتی رژیم ضد‌ بشری و ضد‌ ایرانی از چهار دهه پیش خواست مردم و مقاومت ایران بوده است و ”نفت سرمایه ملی است كه باید در خدمت رفاه و پیشرفت مردم و آبادی ایران قرار گیرد. اما آخوندها پول آن‌ را یا چپاول و یا صرف سركوب مردم و صدور تروریسم و جنگ‌افروزی می‌كنند“.
خانم رجوی ادامه داد: ” (تحریم نفتی ولیست‌گذاری سپاه پاسداران) باید شامل اقدامات ضروری ارجاع پرونده نقض حقوق‌بشر و قتل‌عام زندانیان سیاسی سال ۱۹۸۸ به شورای امنیت ملل متحد، تعیین هیات بین‌المللی برای دیدار با زندانیان سیاسی در ایران، اخراج رژیم آخوندی از ملل متحد و به‌رسمیت شناختن نمایندگی مقاومت و اخراج عملی رژیم و نیروهایش از كشورهای منطقه شود.“

https://bit.ly/2viAtZ3

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]