• صفحه اول / در رسانه‌ها / رجوی در سالگرد «قتل عام انجام شده توسط آخوندها»:‌سفارت‌های رژیم تروریست تهران را ببندید
شهریور-۰۳ ۱۳۹۷

رجوی در سالگرد «قتل عام انجام شده توسط آخوندها»:‌سفارت‌های رژیم تروریست تهران را ببندید

Catégories // در رسانه‌ها

رجوی در سالگرد «قتل عام انجام شده توسط آخوندها»:‌سفارت‌های رژیم تروریست تهران را ببندید

روز شنبه ۳شهریور۱۳۹۷(۲۵اوت۲۰۱۸) خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور اپوزیسیون ایران، در کنفرانسی به‌مناسبت سی‌امین سالگرد ۳۰هزار زندانی سیاسی قتل‌عام شده، که به‌طور همزمان و مرتبط در ۲۰پایتخت و شهر بزرگ جهان برگزار شد، گفت:‌ سه دهه است که جامعه جهانی نسبت به ‌قتل‌عام زندانیان سیاسی در ایران ساکت بوده است. در نتیجه آخوندها با آسودگی خاطر به ‌نقض حقوق‌بشر در ایران و سرکوب تظاهرات و اعتراضات مردمی و عملیات تروریستی و جنگ‌افروزی و فاجعه‌آفرینی در خاورمیانه و سایر کشورها دست می‌زنند.
خانم رجوی تاکید کرد: حالا زمان آن است که به ‌این سکوت پایان داده شود. وی شورای امنیت ملل ‌متحد را فراخواند که ترتیبات محاکمه سران این رژیم و مسئولان این قتل‌عام و مسئولان چهار دهه جنایت علیه بشریت را فراهم کند.
وی هم‌چنین تأکید کرد که جاسوسان و مزدوران رژیم باید از کشورهای غرب اخراج شوند و روابط با این رژیم که امکانات دیپلماتیک را به‌خدمت تروریسم دولتی درآورده، باید قطع شود و سفارت‌های آن بسته شوند.
خانم رجوی افزود: زمان آنست که جامعه جهانی در کنار مردم ایران در قیامشان علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران قرار گرفته و اراده آن‌ها برای تغییر رژیم و نیل به سوی آزادی را به‌رسمیت بشناسد.

https://bit.ly/2LsIboR

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]