• صفحه اول / پیام‌ها / روحانی بار دیگر مردم را مقصر شیوع مجدد کرونا دانست و به تجدید محدودیت‌ها تهدید کرد
خرداد-۰۶ ۱۳۹۹

روحانی بار دیگر مردم را مقصر شیوع مجدد کرونا دانست و به تجدید محدودیت‌ها تهدید کرد

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

روحانی بار دیگر مردم را مقصر شیوع مجدد کرونا دانست و به تجدید محدودیت‌ها تهدید کرد

در حالیکه اخبار هولناک شیوع مجدد ویروس کرونا از استان‌های مختلف کشور به گوش می‌رسد، روحانی بار دیگر با وقاحت مردم را مقصر این وضعیت معرفی کرد و تهدید به بازگرداندن محدودیت‌ها نمود. به گزارش رسانه‌های رژیم، روحانی در تماس با وزیر کشور «ضمن دریافت گزارش وضعیت برخی استان‌ها و چند شهر کشور که به‌دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی از سوی مردم، ابتلا به ویروس کرونا رشد داشته است، تأکید کرد: مردم این استان‌ها و شهرها … اگر اصول و مقررات بهداشتی را رعایت نکنند، ممکن است مجبور به بازگرداندن برخی محدودیت‌ها شویم» (ایسنا ۵ خرداد).

روحانی در تماس با استاندار خوزستان نیز ضمن دریافت «گزارش کاملی از … روند رو به رشد تعداد مبتلایان در این استان به‌دلیل عدم رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی» گفت: «افزایش تعداد مبتلایان ممکن است به بازگشت برخی محدودیت‌ها در استان منجر شود» (سایت روحانی ۵ خرداد).

در مورد طلبکاری‌های آخوند روحانی از مردم بی‌پناه و بی‌دفاع و انداختن تقصیرات به گردن آن‌ها از سوی آخوندهای حاکم باید گفت که وقاحت و طلبکاری، باز هم وقاحت و طلبکاری در دور تسلسل بی‌پایان تا سرنگونی، شیوه شناخته شده آخوندهای ضدبشر و مقصران اصلی مرگ و نابودی در ایران اشغال شده است.

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]