• صفحه اول / پیام‌ها / مریم رجوی: مردم ایران و کانون‌های شورشی تا پایان دادن به‌کار استبداد دینی ‌پیش می‌روند
بهمن-۰۲ ۱۳۹۸

مریم رجوی: مردم ایران و کانون‌های شورشی تا پایان دادن به‌کار استبداد دینی ‌پیش می‌روند

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی: مردم ایران و کانون‌های شورشی تا پایان دادن به‌کار استبداد دینی ‌پیش می‌روند

نمایندگان پارلمان،
خانم‌ها، آقایان،
از همه شما به‌خاطر حمایت از قیام مردم ایران و حمایت از یک سیاست قاطع در برابر دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران تشکر می‌کنم.
قیام ایران دیگر خاموش شدنی نیست. نبرد مردم ایران و کانون‌ها و جوانان شورشی تا پایان‌دادن به‌کار استبداد دینی ادامه دارد.
در هفته‌های اخیر رژیم پوسیده استبداد دینی، با ضربات عظیمی از جمله قیام آبان درهم کوبیده شد. خامنه‌ای به سپاه پاسداران فرمان شلیک به مردم را داد و دست کم ۱۵۰۰جوان را به شهادت رساندند.

در پی آن هلاکت قاسم سلیمانی سرکرده نیروی تروریستی قدس ضربه دیگری به رژیم آخوندی و استراتژی صدور جنگ و تروریسم این رژیم به‌منطقه وارد کرد.
همزمان، مردم عراق و لبنان درقیام‌های شجاعانه خود، خواهان پایان دخالت‌های رژیم آخوندی در کشورهای‌شان شده‌اند که رژیم را در تنگنای هر چه بیشتر قرار داده است.
این وقایع، خلع ید از رژیم آخوندها و پاسداران در منطقه را ضروری‌تر از هر زمان دیگر کرده است.

دوستان عزیز،
سقوط دردناک هواپیمای مسافربری در تهران بر اثر شلیک دو موشک سپاه پاسداران که باعث کشته‌شدن ۱۷۶انسان بی‌گناه شد، خشم مردم را در ایران و جهان برانگیخت. این جنایت‌ بزرگی است که مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند. خامنه‌ای، روحانی و سرکردگان سپاه پاسداران باید در برابر عدالت قرار بگیرند.
به‌دنبال این فاجعه دردناک، دانشجویان دانشگاه‌ها و مردم در تهران و شهرهای دیگر با فریاد مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر دیکتاتور به خیابان‌ها آمدند و خواستار تغییر رژیم شدند. این رژیم تا آنجا پیش رفت که با نقض کنوانسیون وین، سفیر انگلیس را دستگیر کرد.
از طرف دیگر رژیم آخوندی تعهدات خود در قبال قرارداد هسته‌یی را نقض کرد. ما براعمال فوری شش قطعنامه شورای امنیت و اعمال مجدد تحریم‌های همه‌جانبه علیه این رژیم تأکید داریم.
آخوندهای حاکم بر ایران هیچ‌گاه پروژه تسلیحات اتمی خود را متوقف نکردند.

نمایندگان محترم!
ما در لحظه حساسی از تاریخ مردم ایران قرار داریم. مقاومت ایران در پی برقراری یک جمهوری بر اساس رأی و انتخاب آزادانه مردم، جدایی دین و دولت، کثرت‌گرایی، برابری زن و مرد و لغو حکم اعدام است.
من از شما می‌خواهم که صدای مردم ایران در مجلسین بریتانیا باشید. از دولت خود بخواهید که با اتخاذ یک سیاست قاطع در برابر رژیم ایران، حق مردم ایران برای مقاومت را به‌رسمیت بشناسد.
از آن‌ها بخواهید با اقدام فوری برای آزادی دستگیر‌شدگان، ابتکار عمل ارجاع پرونده جنایات رژیم به شورای امنیت برای قرار دادن سران آن در برابر عدالت را در دست بگیرند.
درخاتمه می‌خواهم سخن به‌یاد ماندنی زنده‌یاد لرد کوربت دوست همیشگی مردم و مقاومت ایران را تکرار کنم که گفت: ایران آزاد خواهد شد.
بله آن روز دور نیست. از همه شما متشکرم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]