خرداد-۲۵ ۱۳۹۲

نمایش انتخابات ریاست جمهوری در رژیم ملایان

Catégories // اطلاعیه‌ها

نمایش انتخابات ریاست جمهوری در رژیم ملایان

بدون آزادی بیان و حقوق بشر، تا وقتی زندانیان سیاسی و فعالیت احزاب آزاد نشده، تا وقتی سیاست تجاوزكارانه رژیم در سوریه و عراق ادامه دارد و تا وقتی كه رژیم برای دستیابی به بمب اتمی پا می فشارد، هیچ چیز عوض نمی‌شود

مریم رجوی، درباره نمایش انتخابات ریاست جمهوری ملایان گفت: حمله موشكی روز شنبه ۲۵ خرداد به كمپ لیبرتی، كه تا بعد از ظهر روز شنبه، ۳۳ نقطه اصابت موشك‌های ۱۰۷ میلیمتری شناسایی شده و دو شهید و ۷۰ مجروح و چند میلیون دلار خسارت به جای گذاشته است، آن روی سكه شعبده انتخابات در غصب حق حاكمیت مردم ایران تحت عنوان «ولایت فقیه» است.
بیش از یك میلیون نیروهای انتظامی و امنیتی و نظامی كنترل صحنه انتخابات را به عهده داشتند و رژیم آخوندها همه ابزارهای سركوب و تهدید و تقلب و تطمیع را به كار گرفت.
با اینحال رژیم برای پرهیز از قیام مردم و تجدید وقایع چهار سال پیش با سرعت تمام در مرحله اول بساط انتخابات را جمع كرد و به سنت همیشگی خود در تاریكخانه موسوم به «اتاق تجمیع آراء» با ضریب ۴-۵ برابر ادعا كرد، نزدیك به ۷۲ درصد از دارندگان حق رأی، در این انتخابات نامشروع شركت كرده اند. موشك برای رزمندگان آزادی ایران و اعداد و ارقام ساختگی برای مردم ایران و جامعه بین المللی، معنی «حماسه سیاسی» است كه ولی فقیه ارتجاع وعده داده و برای آن «مهندسی» كرده بود. در هفتم اردیبهشت ماه گذشته برخی رسانه های رژیم از یك نوار مكالمه در انتخابات چهار سال پیش با احمدی نژاد پرده برداشتند كه به او گفته می‌شد برای اینكه اختلاف آرا زیاد به نظر برسد، ۸ میلیون رأی به نام او افزوده می‌شود

مریم رجوی افزود: ظاهر شدن آخوند روحانی، كسی كه از ابتدا در همه جنایت‌های رژیم سهیم بوده است، در نقش یك «میانه رو» هیچكس را نمی فریید. نقش او در بمباران‌های قرارگاه‌های مجاهدین در دهه۱۳۷۰ و شلیك هزار موشك در ۲۹ فروردین ۱۳۸۰ قابل انكار نیست. بدون آزادی بیان و حقوق بشر و تا وقتی زندانیان سیاسی و فعالیت احزاب آزاد نشده، تا وقتی سیاست تجاوزكارانه رژیم در سوریه و عراق ادامه دارد و تا وقتی كه رژیم برای دستیابی به بمب اتمی پا می فشارد، هیچ چیز عوض نمی‌شود. سردمداران رژیم به خوبی می‌دانند كه هر گونه تغییر جدی در این سیاست‌ها به سرنگونی تمامیت رژیم راه می برد.

روحانی كه ۱۶ سال رئیس شورای عالی امنیت ملی رژیم بوده و از مؤسسان تشكل آخوندی وابسته به خامنه ای موسوم به «جامعه روحانیت» است، هم اكنون نماینده خامنه ای در شورایعالی امنیت ملی رژیم است، وی همچنین عضو مجمع تشخیص مصلحت رژیم، نماینده خبرگان آخوندی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ملایان است.
روحانی به تازگی تصریح كرد در دهه گذشته تروئیكای اروپا را فریفته تا پروژه تسلیحات اتمی رژیم را پیش ببرد.
او روز ۲۳ تیر ۱۳۷۸ در بحبوحه قیام تیر ۱۳۷۸ گفت: اهانت به خامنه ای «اهانت به ایران و اسلام و مسلمانان و قانون اساسی و كسانی است که ایران را ام‌القرای جهان اسلام می‌دانند. در کدام کشور، این حرکت‌های آشوب‌طلبانه تحمل می‌شود تظاهركنندگان حقیرتر از آن هستند که به آن‌ها برانداز بگوییم… دیروز غروب دستور قاطع صادر شد تا هرگونه حرکت این عناصر با شدت سرکوب شوند…»
انتخابات ریاست جمهوری آخوندها كه در قدم اول با حذف رفسنجانی، شروع شد و با مناظره های مضحك ۸ نفری و سپس تقلب‌های بزرگ ادامه یافت، بار دیگر حقانیت و ضرورت راه حل سوم را به اثبات رساند كه از سال‌ها پیش از جانب مقاومت ایران مطرح شده است. تنها راه تغییر رژیم به دست مردم ایران و مقاومت سازمان یافته آن‌ها و حمایت از تنها جایگزین دموكراتیك است.
شایان یادآوری است كه رژیم آخوندی، برای جلب جمعیت و رونق دادن به نمایش انتخابات ریاست جمهوری، همزمان، انتخابات شوراهای شهر را هم برگزار كرد و انتخابات میان دوره یی مجلس در چهار استان و انتخابات خبرگان آخوندها در دو استان را هم به آن افزود.
در زمان رأی گیری بسیاری از حوزه های اخذ رأی كه توجهی بر نمی انگیخت، تعطیل شدند تا طبق سناریوی مهندسی شده، نقاطی كه در معرض دید خبرنگاران خارجی قرار می‌گیرد، پر جمعیت جلوه داده شود.
مریم رجوی در پایان خاطرنشان كرد: تردیدی نیست كه «پیروزی» نمایی و «حماسه» بازی ولی فقیه ارتجاع، دیری نمی پاید و جنگ گرگ‌ها در مرحله سرنگونی فاشیسم دینی به اشكال دیگر با شدت و حدت ادامه می یابد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۵ خرداد ۱۳۹۲(۱۵ ژوئن ۲۰۱۳)

به ضمیمه برخی از مناصب پیشین روحانی در درون فاشیسم دینی حاكم بر ایران عبارتند از:
1. دبیر شورایعالی امنیت ملی به مدت ۱۶ سال (از سال ۱۳۶۸ تا ۱۳۸۴) ؛
2. مشاور امنیت ملی رئیس جمهور به مدت ۱۳ سال (از سال ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۶ و از ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴) ؛
3. معاون جانشین فرماندهی کل قوا (از سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۶۸) ؛
4. عضو شورایعالی دفاع (از سال ۱۳۶۱ تا ۱۳۶۷) ؛
5. عضو شورایعالی پشتیبانی جنگ (از سال ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۷) ؛
6. فرماندهی پدافند هوایی کل کشور (از سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۰) ؛
7. رئیس کمیسیون اجرائی شورایعالی پشتیبانی جنگ (از سال ۱۳۶۵ تا ۱۳۶۷) ؛
8. رئیس ستاد مرکزی قرارگاه خاتم‌الانبیا (از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۶) ؛
9. نماینده پنج دوره مجلس رژیم آخوندی (از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۷۹)؛
10. رئیس کمیسیون دفاع (دوره اول و دوم)؛
11. نایب رئیس اول مجلس و رئیس کمیسیون سیاست خارجی (دوره چهارم و پنجم) ؛
12. عضو هیأت امنای دانشگاه‌های تهران و منطقه شمال (از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۸) ؛
13. عضو شورای سرپرستی رادیو و تلویزیون رژیم (از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۲).

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]