• صفحه اول / پیام‌ها / طبق آمار وزارت بهداشت رژیم شمار مبتلایان در ۲۴‌ساعت برای اولین بار از مرز ۵۰۰۰ نفر گذشت
مهر-۲۹ ۱۳۹۹

طبق آمار وزارت بهداشت رژیم شمار مبتلایان در ۲۴‌ساعت برای اولین بار از مرز ۵۰۰۰ نفر گذشت

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

طبق آمار وزارت بهداشت رژیم شمار مبتلایان در ۲۴‌ساعت برای اولین بار از مرز ۵۰۰۰ نفر گذشت

دبیرخانه شورای ملی مقاومت طی اطلاعیه‌‌یی اعلام کرد:‌ در یک رکورد بی‌سابقه طبق آمار مهندسی شده وزارت بهداشت رژیم، شمار مبتلایان جدید کرونا در ۲۴ ساعت گذشته برای اولین بار از ۵۰۰۰ گذشت و به ۵۰۳۹ نفر رسید که ۲۲۵۴ نفر از آن‌ها بستری شدند.
مردانی عضو کمیته علمی ستاد کرونا گفت: ۳۳۷ فوت در روز هم « آمار واقعی نیست. برای آنکه بدانیم در واقعیت چند نفر روزانه تلف می‌شوند این عدد باید ضرب در ۵/۲ شود تا عدد اصلی به دست آید» (ایسنا ۲۹ مهر).
محرز، عضو ستاد کرونا گفت: «اوضاع بسیار اسفناک است. برای قرنطینه هم خیلی دیر است. همه جای کشور وضعیت وحشتناکی پیدا کرده است. تهران اوضاع وحشتناک‌تری دارد. بر اساس علم پزشکی باید تعطیلی انجام گیرد. تعطیل نکردن‌ها به نظر سیاسی است نه بر اساس علم پزشکی. هر شب بستری یک نفر در ICU چند میلیون خرج دارد. من در تمام ۴۵ سال فعالیت پزشکی، این تعداد مریض بدحال و مرگ و میر ندیده بودم. تماشای این حد از مرگ و میر روحا هم کادر درمان را خسته می‌کند» (سایت خبر فوری رژیم ۲۹ مهر).

مریم رجوی گفت: به خانواده‌های داغدار تسلیت می‌گویم. این فاجعه هولناک حاصل سیاست‌های جنایتکارانه و چپاولگرانه خامنه‌ای و روحانی است که بجای تامین هزینه کارگران و زحمتکشان، آن‌ها را به میدان‌های مین کرونا می‌فرستند. سپس طلبکاری هم می‌کنند که مردم پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند
در یک نمونه دیگر از چپاول و جنایت، در حالیکه با نایاب شدن داروهای دیابت سلامتی میلیون‌ها ایرانی به‌خطر افتاده، پاسداران و باندهای مافیایی رژیم با قاچاق دارو به کشورهای همسایه جیب خود را پر می‌کنند و یا هزینه اقدامات تروریستی را تامین می‌کنند. مردم ایران با فریاد موشک نمی‌خواهیم، دارو می‌خواهیم خشم و نفرت خود را از رژیم ابراز می‌کنند.

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]