• صفحه اول / آخرین خبرها / تجمع اعتراضی سراسری بازنشستگان حداقل در ۱۸ استان و ۲۰ شهر «تا حق خود نگیریم از پا نمی‌نشینیم»
بهمن-۱۵ ۱۳۹۹

تجمع اعتراضی سراسری بازنشستگان حداقل در ۱۸ استان و ۲۰ شهر «تا حق خود نگیریم از پا نمی‌نشینیم»

Catégories // آخرین خبرها // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

تجمع اعتراضی سراسری بازنشستگان حداقل در ۱۸ استان و ۲۰ شهر «تا حق خود نگیریم از پا نمی‌نشینیم»

مریم رجوی: درود به بازنشستگان بپاخاسته. تنها راه رهایی از فقر و تورم و بیکاری رهایی از فاشیسم دینی حاکم بر ایران است.

صبح امروز چهارشنبه ۱۵بهمن۹۹، برای دومین هفته متوالی شمار کثیری از بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی در تهران و ۱۷ شهر دیگر در اعتراض به وضعیت وخامت بار معیشتی و گرانی طاقت فرسا، به‌رغم تدابیر بازدارنده و سرکوبگرانه رژیم دست به تجمع اعتراضی زدند.

این تجمع اعتراضی که سومین تجمع سراسری بازنشستگان طی یک‌ماه گذشته است، علاوه بر تهران در بسیاری از شهرهای دیگر کشور از جمله در مشهد، نیشابور، تبریز، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، اراک، رشت، یزد، اهواز، سنندج، زنجان، ابهر، اردبیل، خرم آباد، ایلام، کرج ، بابل و شوشتر در مقابل ادارات تأمین اجتماعی استان‌ها، صورت گرفت.

تجمع کنندگان از جمله شعار می‌دادند: «تا حق خود نگیریم، از پا نمی‌نشینیم»، «کارفرما خیانت می‌کند – مسُئول حمایت می‌کند»، «یا حجه بن الحسن ریشه ظلم بکن» «هزینه‌ها دلاریه- حقوق ما ریالیه»، «گرانی تورم بلای جان مردم ، مرگ برروحانی».

خانم مریم رجوی رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران به بازنشستگان غیرتمند که در شهرهای مختلف میهن که با استمرار تجمع و اعتراض و با شعار «تا حق خود نگیریم، از پا نمی‌نشینیم»، برای احقاق حقوق خود بپاخاسته‌اند درود فرستاد و گفت: تا این رژیم بر سرکار است فقر و تورم و بیکاری، هم‌چنانکه فساد و خفقان ادامه و گسترش می‌یابد. تنها راه قیام و خیزش برای رهایی از فاشیسم دینی حاکم بر ایران و استقرار آزادی و عدالت در میهن اسیر است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ (۳ فوریه ۲۰۲۱)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]