• صفحه اول / پیام‌ها / پیام مریم رجوی در گرامیداشت جوانان اهل سنت که توسط رژیم به دار آویخته شدند
مرداد-۱۷ ۱۳۹۵

پیام مریم رجوی در گرامیداشت جوانان اهل سنت که توسط رژیم به دار آویخته شدند

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام مریم رجوی در گرامیداشت جوانان اهل سنت که توسط رژیم به دار آویخته شدند

دور نیست که به‌خاطر این کشتارها خامنه‌ای و سایر سران رژیم که از ایران تا عراق و سوریه جلودار نسل‌کشی و کشتار‌اند تحت محاکمه بین‌المللی قرار بگیرند
این جوانان دلیر، به‌ مخالفت با استبداد مذهبی برخاسته بودند و این نه جرم، که وظیفه و مسئولیت هر ایرانی آگاه و آزاده است. مبارزه و محاربه علیه ولایت فقیه، عین تقرب به خدا و خلق است و هر جوانی که قدمی در این مبارزه بردارد، مایه تحسین و سرفرازی ملت ایران است.

به‌ هموطنان اهل سنت و به‌ویژه به‌خانواده‌های شهیدان، از صمیم قلب تسلیت می‌گویم. به‌‌آن‌ها اطمینان می‌دهم که هموطنان‌شان در سراسر کشور در کنار آن‌‌ها هستند و در داغ و دردشان شریک‌اند. 

اشک‌ها و سوز دل مردم ما به‌خاطر جان باختن مظلومانه جوانان دلیر کرد، از سر ضعف و درماندگی نیست. این سیلاب خشمی است که برای پاکسازی ایران از آخوندها و دژخیمان حاکم ذخیره می‌شود.
با این کشتار‌ها، خامنه‌ای نخواهد توانست برای بحران رژیم‌اش راهی پیدا کند. افتضاح برجام و زهر توافق اتمی رژیمش را ناتوان کرده است، غرق شدن در باتلاق سوریه «سم مهلکی»‌ برای رژیم تدارک دیده و به‌خصوص از پیشروی درخشان مقاومت مردم ایران در‌ماه‌های اخیر سخت نگران است. بنابراین چند هفته به‌کلی سکوت کرد و وقتی که دوباره در صحنه ظاهر شد، به‌‌فاصله چند ساعت به‌این کشتار جمعی دست زد. یعنی نشان داد جز شکنجه و اعدام وسیله‌یی برای حفظ حکومت ندارد.
این اعدام‌ها جنایت علیه بشریت بود. هیچ روند قضایی عادلانه‌یی در مورد اعدام‌شدگان وجود نداشته‌، آن‌ها حق دفاع از خود پیدا نکرده‌اند، در محاکمه‌های ضربتی پنج دقیقه‌یی برای آن‌ها حکم صادر شده، پرونده‌هایشان مملو از داستان‌های ساختگی شکنجه‌گران وزارت اطلاعات بوده، همگی به مدت طولانی تحت شکنجه‌های وحشیانه قرار داشته‌اند، بعضی از آن‌ها حتی در لحظه اعدام به‌شدت بیمار بوده‌اند و ابتدایی‌ترین حقوق انسانی از آن‌ها سلب شده است.
خامنه‌ای البته مثل همه دیکتاتورهای خون‌آشام گمان می‌کند از عواقب تبهکاری‌های خود در امان خواهد ماند. خطاب به‌او و رژیمش، همسر یکی از اعدام‌شدگان گفت خدا از شما نگذرد و من اضافه می‌‌کنم که مردم ایران نیز نخواهند گذشت و تردیدی نیست که خامنه‌ای و تمام همدستانش به‌خاطر این خونریزی‌ها در پیشگاه مردم ایران محاکمه خواهند شد.
عموم هموطنان، به‌ويژه جوانان ایران را به‌گسترش مبارزه و مقاومت علیه این‌ دیکتاتوری ضدبشری فرامی‌خوانم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]