• صفحه اول / پیام‌ها / پیام مریم رجوی به تظاهرات ایرانیان آزاده در آلمان -جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان ۶۷-۱۳شهریور۱۳۹۵
شهریور-۱۳ ۱۳۹۵

پیام مریم رجوی به تظاهرات ایرانیان آزاده در آلمان -جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان ۶۷-۱۳شهریور۱۳۹۵

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام مریم رجوی به تظاهرات ایرانیان آزاده در آلمان -جنبش دادخواهی قتل‌عام شدگان ۶۷-۱۳شهریور۱۳۹۵

دوستان و یاران مقاومت،
شخصیت‌های آلمانی مدافع آزادی و دمکراسی در ایران!
به‌همه شما که برای دفاع از حقوق‌بشر قتل‌عام شده ایران در این تظاهرات حضور یافته‌اید، درود می‌فرستم. به ۳۰‌هزار گل سرخ انقلاب كه داغ ننگ و تسلیم را بر دل خمینی و دژخیمانش گذاشتند و با نثار جان‌های خود به آرمان آزادی مردم ایران وفا کردند، درود می‌فرستم. خون‌های پاک و ارجمند آن یاران خاموش بعد از ۲۸‌سال كاخ ستم آخوندها را به‌لرزه در آورده است.
خمینی و خامنه‌ای می‌خواستند نسل مجاهدین را براندازند، اما به‌قول مسعود رجوی «زمین و تاریخ و فرهنگ و جامعه مجاهد‌پروری هست كه به ما امكان می‌دهد در دامنش ستارگان شبكوب و راهگشا و پیشتاز را پرورش دهیم». و چنین شد که این نسل، پابرجا ماند شکوفا شد و بزرگترین سرمایه مردم ایران برای آزادی گردید.
امروز، مردم ایران در یک دادخواهی بی‌امان، رژیم حاکم را با موجی از اعتراض و انزجار هدف قرار داده‌اند. در مقابل، آخوندهای حاکم بر ایران پنهان‌کاری را کنار گذاشته به‌طور رسمی از این کشتار دفاع می‌کنند. اما نه قادرند از نظر قانونی و سیاسی از این خونریزی عظیم دفاع کنند نه می‌توانند آن را از نظر فقهی و دینی توجیه کنند. کار آن‌ها پناه بردن به‌این توجیه وقیحانه است که اگر مجاهدین را نمی‌کشتیم قدرت و حکومت را از دست می‌دادیم.
بر همین اساس، مجلس خبرگان در بیانیه خود، نامه خمینی به منتظری را یادآوری می‌کند که «شما بعد از من كشور را از طریق لیبرال‌ها به‌دست مجاهدین می‌دهید».
اما ما به‌آن‌ها می‌گوییم این‌همه کشتید و شکنجه کردید تا قدرت را در قبضه‌ خود نگه دارید. اما همین قدرت را هم از دست خواهید داد و مردم ایران بر ویرانه‌های ولایت فقیه، حاکمیت مردمی را خواهند ساخت. آن‌ها حتی جرأت نمی‌كنند متن حكم خمینی برای این جنایت بزرگ را در رسانه‌های خود درج كنند چرا كه این حكم، چیزی نیست جز فرمان جنایت علیه بشریت كه حتی با فقه ارتجاعی آخوندهای حاكم در تعارض است.
من خطاب به رژیم گفته‌ام و باز هم تكرار می‌كنم که اگر راست می‌گویید متن همین حكم را در تلویزیون رسمی خود منتشر کنید. اما جرأت آن‌‌را ندارند. به‌جای آن، خامنه‌ای از «چهره مبارك و نورانی امام» دفاع می‌کند، رفسنجانی از «نقش و جایگاه بی‌نظیر امام در تاریخ معاصر» تقدیر می‌کند و حرف وزیر دادگستری دولت روحانی، دژخیم پورمحمدی این است که ما:‌ «افتخار می‌کنیم ‌دستور خدا را درباره ‌منافقین ‌اجرا کردیم».
پس خوشا پایداری مجاهدین، خوشا ایستادگی مردم ایران، زیرا آخوندها را به‌چنان ذلتی کشانده‌اند که به‌زبان خود می‌گویند افتخارشان کشتار و خونریزی است. اما مردم ما در این اعتراف ننگین، آغاز فرو ریختن نظام ولایت فقیه را می‌بینند و چنین خواهد شد.
۲۸‌سال پیش که آخوندها به‌این کشتار دست زدند، ‌دولت‌های غرب سکوت کردند. پس از آن ماشین کشتار روانه خارج مرزهای ایران شد و مخالفان سیاسی را هدف قرار داد و حالا خاورمیانه و به‌خصوص سوریه را در گرداب خون فرو برده است.
حقیقت این است که میان فاجعه اعدام‌ها در ایران و صدور جنگ و تروریسم از جانب ملاها به خاورمیانه و سایر کشورهای جهان رابطه مستقیمی وجود دارد.
تا وقتی که ماشین کشتار در ایران متوقف نشده و تا زمانی که مجاهدان اشرف و لیبرتی موشکباران و قتل‌عام می‌شوند و تا وقتی که مثل ماه گذشته ۲۵ زندانی‌سیاسی اهل سنت را اعدام جمعی می‌کند صدور بی‌ثباتی و ناامنی و آتش‌افروزی از ایران ادامه خواهد یافت.
از جانب مردم و مقاومت ایران از ‌دولت‌های غرب می‌خواهم بی‌اعتنایی به‌نقض حقوق‌بشر در ایران را بس کنند. تجارت دولت‌ها و کمپانی‌های غرب با ایران که طرفی جز سپاه پاسداران ندارد، ممکن است سودآور باشد. اما در قدم‌های بعد باید صرف مهار ناامنی و تروریسمی شود که همین رژیم سرچشمه آن است.
بنابراین از دولت‌‌های غرب به‌خصوص دولت آلمان می‌خواهیم از خواست مردم ایران حمایت کنند. خواست‌ مردم ما، محاکمه خامنه‌ای و سایر سران رژیم به‌جرم قتل‌عام زندانیان‌سیاسی و ارتکاب جنایت علیه بشریت است.
از آلمان انتظار داریم که روابط خود با این رژیم را به‌توقف اعدام‌‌ها منوط کند و خواست مردم ایران برای تغییر رژیم را محترم بشمارد.
و سرانجام خطاب من به‌شما هموطنان عزیز است؛
به‌مردم آزاده ایران، و به‌‌اشرفی‌ها و اشرف‌نشان‌ها در هرکجای ایران و جهان که هستند:
دادخواهی قتل‌عام شدگان را گسترش دهید و آن‌قدر بر این حق‌خواهی پایداری کنید و آن قدر بایستید و کارزار کنید تا جام زهر حقوق‌بشر را هم به‌حلقوم ولایت فقیه بریزید. این دادخواهی بخشی از مبارزه برای سرنگونی حکومت اعدام و شكنجه است و آن‌قدر ادامه و گسترش خواهد یافت که سرنگونی آخوندها را محقق کند. به شما و رنج و تلاش‌تان در این جنبش درود می‌فرستم. و از همه شما متشکرم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]