مرداد-۲۲ ۱۳۹۷

همبستگی شخصیت‌های بین‌المللی با مقاومت مردم ایران

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

همبستگی شخصیت‌های بین‌المللی با مقاومت مردم ایران

به دنبال برگزاری گردهمایی بزرگ ایرانیان در روز ۹تیر۱۳۹۷، شماری از شخصیت‌های بین المللی شرکت‌کننده در این گردهمایی، باحضور در محل اقامت مریم رجوی، ضمن ابراز همبستگی با مقاومت ایران، سخنانی در محکومیت جنایات سرکوبگرانه دیکتاتوری آخوندی و حمایت از مبارزه مردم ایران برای آزادی، ایراد کردند.

در این برنامه، بیانیه حمایت از بیش از ۲۵۰۰ پارلمانتر اروپایی در حمایت از قیام سراسری و طرح ۱۰ماده‌یی برای یک ایران آزاد برپایه دموکراسی و برابری، بیانیه حمایت نمایندگان مجمع پارلمانی شورای اروپا و بیانیه حمایت اسقف اعظم روئن ویلیامز و ۷۵ اسقف از انگلستان درحمایت از مقاومت ایران، به مریم رجوی اهدا شد.
مریم رجوی طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از شخصیت‌های شرکت‌کننده در گردهمایی بزرگ مقاومت، گفت:
این گردهمایی در شرایط بسیار متفاوتی نسبت به سال قبل برگزار می‌شود. شهرهای ایران هر روز صحنه اعتراضات ضد رژیم است. وضعیت جامعه متحول است و مردم خواهان تغییر رژیم هستند.
آخوندها به مردم ایران می‌گویند که کسی صدای آن‌ها را نمی‌شنود تا آن‌ها را ناامید کنند.
لابی‌های آخوندها مدعی هستندکه آلترناتیو قابلی برای این رژیم وجود ندارد تا سازش با رژیم را مشروع جلوه دهند. ولی این تلاش‌ها به‌جایی نخواهد رسید.
دوستان عزیز،
مراسم امسال متفاوت بود. زیرا که شرایط بین‌المللی تغییر کرده است. به نظر می‌رسد که سیاست مماشات شکست خورده است. چرا که می‌بینند که دادن امتیازهای سیاسی و اقتصادی در رفتار دیکتاتوری مذهبی تغییری ایجاد نکرده است.
حمایت از مردم و مقاومت ایران برای آزادی، برای یک سیاست قاطع و موفق در قبال دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران، ضروری است. سرنگونی رژیم آخوندی برای حقوق بشر در ایران و صلح و آرامش در خاورمیانه، تعیین‌کننده است.
بی‌تردید مردم ایران در برقراری آزادی در ایران موفق خواهند شد. از همه شما متشکرم.

همبستگی شخصیت‌های بین‌المللی با مقاومت مردم ایران

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]