• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / فراخوان مریم رجوی برای متوقف كردن جنایت جنگی توسط پاسداران و شبه نظامیان در حلب
آذر-۲۳ ۱۳۹۵

فراخوان مریم رجوی برای متوقف كردن جنایت جنگی توسط پاسداران و شبه نظامیان در حلب

Catégories // اطلاعیه‌ها

فراخوان مریم رجوی برای متوقف كردن جنایت جنگی  توسط پاسداران و شبه نظامیان در حلب

وی گفت: در حالیكه اعدام‌های جمعی در حلب توسط پاسداران و شبه نظامیان مزدورشان در جریان است، بی عملی در مقابل بزرگ‌ترین جنایت ضد انسانی در قرن بیست و یكم به طور مطلق غیر قابل قبول و انزجار‌آور است. وی خواستار اقدام فوری جامعه جهانی برای توقف این خونریزی بی‌رحمانه و جلوگیری از قتل عام و كشتارهای بیشتر شد.
مریم رجوی افزود: حلب سمبل جاودان ایستادگی و مقاومت است و الهام بخش همه مردم منطقه و آزادی‌خواهان برای رهایی از فاشیسم دینی حاكم بر ایران و مزدورانش می‌باشد. این رژیم منشأ بحران در منطقه و عامل كشتار در سوریه است و بیشترین نقش را در رشد و گسترش و استمرار داعش دارد. صلح و آرامش تنها با خلع ید كامل از این رژیم در منطقه امكان‌پذیر است.
در حالیکه مردم جهان از جنایت علیه بشریت در حلب منزجر و بهت‌زده هستند، نماینده خامنه‌ای در پیامی به قاسم سلیمانی سركرده نیروی تروریستی قدس جنایت هولناک در حلب را «پیروزی غرورآفرین» و «بی بدیل» در حلب و «بزرگترین عیدی» خواند و 27 آذر را روز «شكرگزاری» اعلام كرد. این یك سند انكارناپذیر در مسئولیت تمام عیار خامنه‌ای و سران این رژیم در جنایت علیه بشریت و ضرورت قرار‌گرفتن آن‌ها در برابر عدالت است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۳آذر ۱۳۹۵ (۱۳دسامبر۲۰۱۶)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]