تیر-۰۵ ۱۳۹۷

مریم رجوی از تظاهرکنندگان در ایران حمایت می‌کند

Catégories // در رسانه‌ها

مریم رجوی از تظاهرکنندگان در ایران حمایت می‌کند

مریم رجوی… «همه جوانان و بازاری‌ها در تهران را به پیوستن به معترضان فراخواند». و گفت بحران ارزی و گرانی بی‌سابقه كه اكثریت قریب به‌اتفاق مردم ایران را كمرشكن كرده، حاصل سیاست‌های آخوندهای حاكم از ابتدا تاكنون است كه سرمایه‌های مردم ایران را در سركوب داخلی و و جنگ‌افروزی در سوریه و دیگر كشورهای منطقه به هدر داده است.

رجوی در حساب «توییتر» خود نوشت «درود به خیزش بازاریان غیرتمند در اعتراض به گرانی و هدر‌دادن ثروت‌ها و سرمایه‌های ملی مردم ایران توسط رژیم ایران برای جنگ‌افزوزی و صدور تروریسم و ارتجاع و پروژه‌های هسته‌یی».

از سوی دیگر یک هیئت آمریکایی شامل ۳۴ وزیر، مسئول نظامی و نماینده سابق کنگره، حمایت خود را از شرکت در گردهمایی «مجاهدین خلق» در پاریس در پایان ماه جاری اعلام کردند…

بیانیه اضافه می‌کند «در حالی‌که بسیاری از ما برای سفر به فرانسه آماده می‌شویم، مراتب سپاسگزاری خود به سیاستمداری رئیس جمهور ماکرون در یافتن یک موضع هماهنگ راجع به ایران در بین کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده و به‌ویژه تأکیدات وی بر موضوعات حقوق بشری در ایران اعلام می‌کنیم».

این بیانیه هشدار داد که «عدم صداقت ایران با جهان شهرت یک ملت بزرگ را خراب کرده است. ما از سیاستی حمایت می‌کنیم و می‌گوییم تروریسم،جنگ فرقه‌یی، تهدیدات موشک‌های بالستیکی، توسعه سلاح‌های غیر متعارف، دخالت در سایر کشورها و نقض فاحش حقوق بشر در داخل ایران “دیگر بس” است».

بیانیه از «مردم اسیر» در ایران صحبت می‌کند و می‌افزاید «شهروندان عادی که از ثروت و امتیازات محروم هستند خواستار دولتی هستند که به آن‌ها احترام گذاشته و نیازهای آن‌ها را برآورده کند. و تاکید کردند که ما در کنار ۸۰ میلیون شهروند ایرانی که خواستار شرف و آزادی هستند ایستاده‌ایم».

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]