• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی: سرنگونی هواپیمای مسافری جنایت بزرگ رژیم است مردم نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند
دی-۲۲ ۱۳۹۸

مریم رجوی: سرنگونی هواپیمای مسافری جنایت بزرگ رژیم است مردم نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی: سرنگونی هواپیمای مسافری جنایت بزرگ رژیم است مردم نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند

صبح امروز، آخوند حسن روحانی، رئیس جمهور ارتجاع، و ستاد فرماندهی نیروهای مسلح این رژیم پس از ۷۲ساعت تاخیر و تعلل و صحنه سازی و دروغپردازی بناچار اعتراف کردند هواپیمای مسافری اوکراینی با شلیک موشک‌های سپاه پاسداران سرنگون شده است.

این اعتراف ناگزیر پس از اعتراض‌ها و افشاگری گسترده و انتشار عکس‌ها و فیلم‌ها و تایید آمریکا و کانادا و انگلستان و ناتو و بسیاری دیگر از مراجع بین المللی صورت گرفت. طی سه روز گذشته بسیاری از سرکردگان رژیم، از جمله سخنگوی روحانی و رئیس هواپیمایی رژیم با کمال وقاحت مدعی شده بودند که هواپیما به‌دلیل نقص فنی سقوط کرده است.

خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران با تسلیت مجدد به بازماندگان قربانیان و عموم مردم ایران گفت این یکی دیگر از جنایت‌های بزرگ فاشیسم دینی حاکم است که مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند. رژیم به گفته وزیرخارجه‌اش حمله موشکی به خاک عراق را پیشاپیش به حکومت و نظامیان عراقی و از طریق آن‌ها به آمریکا خبر داد اما از دستور توقف پروازهای مسافری در حق هموطنان خودمان دریغ کرد. در حالیکه در تمام دنیا در وضعیت جنگی و آماده‌باش پدافندی، همه پروازهای مسافری بلادرنگ متوقف می‌شود.

خانم رجوی با تاکید بر‌اینکه هم اکنون نیز رژیم آخوندی با دجالگری و ذکر دلایل و بهانه‌های مسخره در صدد است مسئولان اصلی این فاجعه را در ببرد، گفت مقصر اصلی خامنه‌ای و روحانی و سرکردگان سپاه پاسداران هستند که باید به‌خاطر این جنایت بزرگ محاکمه و مجازات شوند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۱دی ۱۳۹۸ (۱۱ژانویه ۲۰۲۰)

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]