• صفحه اول / رخدادها / بزرگداشت جان باختگان سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین در اشرف ۳
دی-۲۲ ۱۳۹۸

بزرگداشت جان باختگان سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین در اشرف ۳

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

بزرگداشت جان باختگان سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین در اشرف ۳

مجاهدان اشرفی، ضمن ادای احترام به ۱۷۶ انسان بیگناه که در فاجعه سقوط هواپیما توسط سپاه پاسداران خامنه‌ای، در روز ۱۸دی قربانی شدند، خشم و انزجار خود را نسبت به رژیم ضدبشری آخوندی ابراز کردند و با روشن كردن شمع و تقدیم گل در مقابل تصویر پیکرهای جان باختگان، همدردی خود را با خانواده‌های قربانیان اعلام کردند.
مریم رجوی طی سخنانی گفت:
برای بزرگداشت ۱۷۶ انسان بیگناه که به‌دست سپاه‌پاسداران خامنه‌ای در فاجعه سقوط هواپیما قربانی شدند،
این‌جا جمع شده‌ایم تا مجددا اعلام کنیم که مجاهدین و مقاومت ایران و مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند.
هنوز مردم ایران از داغ ۱۵۰۰شهید در قیام آبان‌ماه بیرون نیامده‌اند که داغ و درد دلخراش دیگری برای مردم فرارسیده. و آن‌هم کشتار ناجوانمردانه ۱۷۶تن در فاجعه شلیک به هواپیمای مسافربری است.
خشم و عصیان یاران آن‌ها در دانشگاه‌ها و در سراسر شهرها دوباره نشان داد که مردم ایران نه می‌بخشند و نه فراموش می‌کنند، نه آرام می‌شوند و نه به گوشه‌یی می‌روند. بلکه هم‌چنان در میدان هستند، و فریاد می‌زنند: مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ بر دیکتاتور. مردم ایران دیکتاتوری حاکم بر ایران را نمی‌خواهند.
صحنه‌های دیروز و امروز در دانشگاه‌ها در شهرهای مختلف از تهران تا شهرهای دیگر ایران مجددا نشان داد که هر چه کشتار و سرکوب علیه جوانان و مردم ایران و جوانان شورشی و دانشجویان به‌پاخاسته افزایش پیدا کند، پرقدرت‌تر و خشمگین‌تر و شورشی‌تر به میدان می‌آیند.
دیروز مردم و به‌خصوص جوانان و دانشجویان به ولی‌فقیه قاتل جواب دادند.
دیروز دانشگاه‌ها در تهران و سایر شهرهای ایران و فریاد مردم و دانشجویان و جوانان‌شورشی وکانون‌های شورشی دلاور گوشه‌یی از این خشم و عصیان و اراده برای سرنگونی خامنه‌ای بود که سرمنشأ همه بلاها و نابسامانی‌های مردم ایران است.
واقعیت این است که اکنون ولی فقیه زخم خورده مثل مار به خود می‌پیچد که چطور دود و دم فراهم‌شده در جنازه‌گردانی دژخیم سلیمانی یک شبه برباد رفت.
البته مسئول این جنایت و کشتار فاجعه‌بار سپاه جرار خودش بود که یک هواپیمای مسافربری را هدف موشک قرار دادند.
درود بر دانشجویان که فریاد مردم ایران را برای سرنگونی ولی فقیه سردادند.
و درود بر مسعود رجوی که در همه این روزها و در همه این سال‌ها صدای بلند مردم ایران و پیشتازان آن و صدای مردم به‌جان‌آمده و سرکوب شده است و صدای آن‌ها را به اوج می‌رساند.
صدای رسای او در این شرایط نویدی است برای امید و پیروزی مردم ایران.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]