• صفحه اول / پیام‌ها / اکنون همه به چشم می‌بینند که رژیم ولایت فقیه برای سد بستن در برابر خطر قیام و سرنگونی، استراتژی اجساد و کلان تلفات انسانی در پیش گرفته ‌است اما این سد روزی می‌شکند و بر سر رژیم آوار می‌شود
خرداد-۱۶ ۱۳۹۹

اکنون همه به چشم می‌بینند که رژیم ولایت فقیه برای سد بستن در برابر خطر قیام و سرنگونی، استراتژی اجساد و کلان تلفات انسانی در پیش گرفته ‌است اما این سد روزی می‌شکند و بر سر رژیم آوار می‌شود

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

اکنون همه به چشم می‌بینند که رژیم ولایت فقیه برای سد بستن در برابر خطر قیام و سرنگونی، استراتژی اجساد و کلان تلفات انسانی در پیش گرفته ‌است اما این سد روزی می‌شکند و بر سر رژیم آوار می‌شود

همزمان کارگزاران و رسانه‌های رژیم وضعیت را با عباراتی مانند اخبار کرونایی «رعب‌انگیز درکهگیلویه و بویراحمد»، «شیوع افسارگسیخته کرونا در گیلان»، «موج جدید ویروس کرونا در تهران»، «نوک قله کوه یخ بیماری در خوزستان»، «زنگ خطر ویروس کرونا در گچساران» و «بازگشت محدودیت‌های کرونایی به کردستان» توصیف می‌کنند.

در چنین شرایطی روحانی بار دیگر مردم را مقصر این وضعیت قلمداد کرد و گفت: «دستورالعمل‌ها و فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی، باید از سوی مردم و کسب و کارها به‌طور جدی مورد توجه قرار گیرد. چنانچه در هر بخشی از کشور این هشدارها جدی گرفته نشود و شیوع بیماری دوباره اوج بگیرد، مسئولین ناگزیر از بازگرداندن محدودیت‌ها خواهند بود که این موضوع هم زندگی عادی شهروندان را دچار مشکل خواهد کرد و هم آسیب‌های اقتصادی جدی به جامعه خواهد زد» (ایرنا ۱۵ خرداد).

همه چیز حاکی از اینست که خامنه‌ای و روحانی با بازگرداندن محرومان و زحمتکشان به سرکار آن‌ها را به قربانگاه کرونا فرستاده‌اند.

هم‌چنانکه در ۱۷ فروردین گفتم: «تصمیم جنایتکارانه خامنه‌ای و روحانی برای بازگرداندن مردم بر سر کار قربانیان بیشمار بر جا می‌گذارد. دستورالعمل روحانی برای از سرگیری ”فعالیت کسبه“ و ”فعالیت‌های اقتصادی“ سلامت ده‌ها میلیون ایرانی را به‌خطر می‌اندازد. رژیم آخوندی… بجای اینکه حداقل‌های زندگی مردم را از محل مؤسسات اقتصادی تحت کنترل خامنه‌ای و سپاه پاسداران که تماماً اموال به سرقت رفته ملت ایران است تأمین کند، آن‌ها را به قربانگاه کرونا روانه می‌کند. بی‌کفایتی، چپاولگری و اختلاف وحشتناک طبقاتی در فاشیسم دینی هر روز ابعاد فاجعه را بیشتر می‌کند».
اکنون بعد از ۲ ماه همه به چشم می‌بینند که رژیم ولایت فقیه برای سد بستن در برابر خطر قیام و سرنگونی، استراتژی اجساد و کلان تلفات انسانی در پیش گرفته ‌است اما این سد روزی می‌شکند و بر سر رژیم خراب می‌شود.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]