• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی از قانون تحریم‌های جدید استقبال و بر ضرورت اعمال كامل و فوری آن‌ها تأكید می‌كند
مرداد-۰۶ ۱۳۹۶

مریم رجوی از قانون تحریم‌های جدید استقبال و بر ضرورت اعمال كامل و فوری آن‌ها تأكید می‌كند

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی از قانون تحریم‌های جدید استقبال و بر ضرورت اعمال كامل و فوری آن‌ها تأكید می‌كند

مریم رجوی از تصویب لایحه قانونی در مجلس نمایندگان و سنای آمریكا مبنی بر اعمال تحریم‌های جدید علیه رژیم آخوندی به‌خاطر نقض حقوق بشر و تولید و تكثیر موشك‌های بالستیك و هم‌چنین به‌خاطر اعمال تحریمات تروریستی علیه سپاه پاسداران استقبال كرد. وی افزود: مقاومت ایران از سال‌ها قبل بر ضرورت نامگذاری سپاه پاسداران به‌مثابه حافظ تمامیت رژیم آخوندی و بازوی اصلی آن در سركوب و صدور تروریسم و بنیادگرایی در لیست‌های تروریستی تأكید كرده بود اما مماشات با دیكتاتوری آخوندی درست بر عكس، راه را برای تاخت و تاز پاسداران و مزدورانشان در تمام منطقه باز گذاشت.
مریم رجوی بر ضرورت اعمال بلادرنگ و همه جانبه این تحریم‌ها، با همه الزامات آن تأكید كرد و گفت: هیچ راهی برای فرار رژیم و ارگان‌های رسمی و غیر رسمی و طرف حساب‌های داخلی و خارجی آن نباید باقی گذاشت. وی از سایر كشورهای جهان به‌ویژه اتحادیه اروپا و كشورهای منطقه خواست به این تحریم‌ها بپیوندند و اجازه ندهند رژیم آخوندی روابط و تجارت با این كشورها را به وسیله یی برای سركوب داخلی و صدور تروریسم و جنگ افروزی تبدیل كند. مریم رجوی افزود: علاوه بر اعمال بلادرنگ تحریم‌ها علیه سپاه پاسداران و ارگان‌های مرتبط با آن، اخراج سپاه پاسداران و شبه نظامیان وابسته به آن از منطقه به‌خصوص از سوریه و عراق لازمه اجرای این قانون و لازمه پایان دادن به جنگ و بحرانی است كه تمامی منطقه را فرا گرفته است.
مریم رجوی گفت: اعمال تحریم‌های همه جانبه علیه رژیم آخوندی بایستی با اقدام فوری علیه مسئولان اعدام و شكنجه و به‌ویژه قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ و در ر‌‌‌أس آن‌ها خامنه‌ای ولی‌فقیه رژیم تكمیل شود. آن‌ها باید به‌خاطر ۳۸ سال جنایت علیه بشریت در مقابل عدالت قرار بگیرند. راه حل نهایی بحران منطقه، سرنگونی رژیم نامشروع آخوندی به دست مردم و مقاومت ایران است. به‌رسمیت شناختن حق و خواست مردم ایران برای سرنگونی آخوندها و استقرار آزادی و دموكراسی در ایران بزرگ‌ترین كمک به صلح و آرامش در منطقه و جهان است.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۵ مرداد ۱۳۹۶ (۲۷ ژوییه ۲۰۱۷)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]