• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی به مردم بپاخاسته اصفهان و تهران درود فرستاد و از عموم مردم خواست به جنبش ملی دفاع از زنان بپیوندند
مهر-۳۰ ۱۳۹۳

مریم رجوی به مردم بپاخاسته اصفهان و تهران درود فرستاد و از عموم مردم خواست به جنبش ملی دفاع از زنان بپیوندند

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی به مردم بپاخاسته اصفهان و تهران درود فرستاد و از عموم مردم خواست به جنبش ملی دفاع از زنان بپیوندند

مریم رجوی، به مردم به‌پاخاسته اصفهان و تهران كه در اعتراض به جنایت ضدبشری رژیم آخوندی علیه زنان میهنمان دست به تظاهرات زده اند درود فرستاد و از عموم مردم به ویژه زنان و جوانان خواست به جنبش ملی دفاع از زنان ایرانی بپیوندند. رژیم پوسیده ولایت فقیه در محاصره بحران‌های داخلی و خارجی بیهوده تلاش می كند با این جنایات فجیع و با ایجاد جو رعب و وحشت، از انفجار خشم مردم جلوگیری كند.

وی جامعه بین المللی را به محكوم كردن این جنایت ضد بشری رژیم آخوندی و اقدام فوری از طریق شورای امنیت ملل متحد برای متوقف كردن این جنایات فراخواند. وی گفت سكوت جامعه جهانی در مقابل این فجایع به هر دلیل كه باشد در عمل به معنای تشویق و دست باز دادن به رژیم برای ادامه این جنایت‌ها در ایران است.

امروز چهارشنبه ۳۰ مهر مردم خشمگین اصفهان و تهران در اعتراض به جنایت ضدبشری باندهای تبهكار سازمانیافته رژیم آخوندی علیه جنایت ضد بشری اسیدپاشیدن بر زنان و دختران جوان تظاهرات اعتراضی گسترده یی برگزار كردند.
در اصفهان این تظاهرات به رغم بستن خیابان‌های محدوده تظاهرات و تمهیدات گسترده امنیتی و حضور فشرده عوامل سركوبگر با جمعیت انبوه در خیابان نیکبخت مقابل دادگستری همچنین در خیابان چهارباغ برگزار شد. در تهران نیز علیرغم تدابیر سركوبگرانه در مقابل مجلس ارتجاع دست به تظاهرات زدند.
تظاهر كنندگان شعار می دادند ”ای خواهر قربانی، درقلب ما می‌مانی”، ” ای بدتر از داعشی اسید به ما می پاشی”، ”ننگ ماست ننگ ما، مجلس شورای ما”، ”مرگ بر اسیدپاش….مرگ بر اسید پاش”، ”حجاب به زور نمی‌شه”، ”با حجاب بی حجاب، اسیدپاشی نمی‌خوایم”، ”دادستان حیا کن، صندلیتو رها کن” و ”نیروی انتظامی، چشمای خواهرم کو؟”

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳۰ مهر ۱۳۹۳ (۲۲ اكتبر۲۰۱۴)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]