• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / فراخوان مریم رجوی به جوانان تهران به حمایت از زندانیان سیاسی و جنبش اعتراضی خانواده‌ها
اردیبهشت-۰۲ ۱۳۹۳

فراخوان مریم رجوی به جوانان تهران به حمایت از زندانیان سیاسی و جنبش اعتراضی خانواده‌ها

Catégories // اطلاعیه‌ها

فراخوان مریم رجوی به جوانان تهران به حمایت از زندانیان سیاسی و جنبش اعتراضی خانواده‌ها

مریم رجوی به پایداری و مقاومت زندانیان سیاسی در برابر نظام منحوس ولایت فقیه و عزم و پشتكار خانواده‌های آنها در رساندن صدای عزیزانشان درود فرستاد و عموم مردم ایران به ویژه جوانان مجاهد و مبارز تهران را به حمایت از زندانیان سیاسی و پیوستن به جنبش اعتراضی خانواده‌ها فراخواند.

مریم رجوی بار دیگر بر ضرورت یك تحقیقات بی‌طرف بین‌المللی در باره یورش وحشیانه پنجشنبه ۲۸ فروردین پاسداران و مأموران اطلاعاتی به زندان اوین و دیگر جنایت‌های فاشیسم دینی در زندان‌های ایران تأكید كرد. وی گفت دروغ پردازی‌ها و تناقض گویی‌های سركردگان رژیم آخوندی برای لاپوشانی این جنایت و ناچیز جلوه دادن آن، ضرورت تشكیل یك هیأت حقیقت‌یاب بین‌المللی به منظور روشن شدن ابعاد این جنایت بزرگ و شناسایی مسئولان آن را مضاعف می‌كند.
در اثر این یورش وحشیانه و از پیش برنامه‌ریزی شده كه اطلاعات سپاه پاسداران و مأموران وزارت اطلاعات و دژخیمان سازمان زندانها در آن شركت داشتند، شمار زیادی از زندانیان سیاسی مجروح شدند و ۳۲ تن از آنان به سلول‌های انفرادی منتقل شدند. دژخیمان به‌رغم گذشت ۶ روز از این جنایت، از انتقال مجروحان به بیمارستان و مداوای آنها جلوگیری می‌كنند. رژیم ضدبشری آخوندی كه از نفرت و انزجار عموم مردم از این جنایت و اعتراضات خانواده‌ها به وحشت افتاده، سردژخیمانی مانند وزیر اطلاعات و وزیر دادگستری روحانی و رئیس سازمان زندان‌ها و بسیاری دیگر از سركردگان ریز و درشت رژیم را در روزهای گذشته به صحنه فرستاد تا بگویند هیچ اتفاقی در اوین نیفتاده و تنها یكی دو نفر به طور سطحی مصدوم شده‌اند و این‌كه زندانیان مجاهد و مبارز با حمله به مأموران و شكستن شیشه‌ها درگیری را شروع كرده‌اند!

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ (۲۲ آوریل۲۰۱۴)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]