• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی از پاپ فرانسیس خواستار مداخله برای ادامه تحقیقات پرونده انفجار آمیا شد
بهمن-۱۳ ۱۳۹۳

مریم رجوی از پاپ فرانسیس خواستار مداخله برای ادامه تحقیقات پرونده انفجار آمیا شد

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی از پاپ فرانسیس خواستار مداخله برای ادامه تحقیقات پرونده انفجار آمیا شد

مریم رجوی، از پاپ فرانسیس، رهبر كاتولیك‌های جهان خواستار دخالت برای جلوگیری از مسكوت گذاشتن پرونده انفجار تروریستی آمیا و فراخوان به ادامه تحقیقات قاضی شهید آلبرتو نیسمان در مورد این پرونده شد.

وی در نامه‌ای به پاپ نوشت این قاضی شریف كه به یقین رسیده بود این جنایت توسط سران رژیم ضد انسانی حاكم بر ایران تصمیم گیری، فرماندهی، سازماندهی واجرا شده است بهای پافشاری خود بر حقیقت را پرداخت، اما آنچه نگران كننده است اینكه پس از این واقعه دردناك دیگر كسی جسارت كشف حقیقت را نداشته باشد، از اینرو از شما می‌خواهم با دخالت خودتان از قربانی شدن عدالت و حقیقت جلوگیری كنید.

مریم رجوی افزود شما در سال ۲۰۰۵ نیز وقتی این پرونده با دخالت سیاست وتجارت داشت به پرده فراموشی می‌افتاد خواستار ادامه تحقیقات شدید و سال گذشته در بیستمین سالگرد این جنایت گفتید: «دعای من امروز برای همه قربانیان با فراخوان من به عدالت همراه است. عدالت باید اجرا شود»، لذا از شما می‌خواهم بار دیگر دخالت كنید و اجازه ندهید این جنایت علیه بشریت بدون حسابرسی باقی بماند، این روح قاضی نیسمان و ارواح همه قربانیان بیگناه جنایت آمیا وكلیه قربانیان ستم وسركوب را شاد خواهد كرد.
مریم رجوی افزود سكوت در مقابل ترور قاضی نیسمان، به فاشیسم دینی حاكم بر ایران و باندهای تروریستی اش برای جنایت بیشتر جرات می‌دهد. رژیمی كه ۱۲۰ هزار تن از فرزندان ایران را به خاطر دفاع از حقیقت اعدام و شمار زیادی از اعضای اپوزیسیون را در خارج ترور و شماری از رهبران دینی اعم از مسلمان و مسیحی را به قتل رسانده است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ (۲ فوریه ۲۰۱۵)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]