آذر-۰۶ ۱۴۰۲

ديدار و گفتگوی هیاتی از حزب ناسیونالیست‌های مالت با مریم رجوی

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

ديدار و گفتگوی هیاتی از حزب ناسیونالیست‌های مالت با مریم رجوی

روز چهارم آذر، مریم رجوی با هیاتی از سوی حزب ناسیونالیست‌های مالت به ریاست دکتر آلکس پریچی کالاچون،‌ معاون رهبر حزب، خانم جنیس چتکوتی، نماینده پارلمان و وزیر سایه محیط زیست و آقای ایوان بارتولو، نماینده پارلمان مالت و‌ سخنگوی دولت سایه در امور مسکن و مبارزه با فقر دیدار و گفتگو کرد.
در این ملاقات خانم رجوی با اشاره به نقش محوری آخوندها در جنگ‌افروزی در منطقه گفت هم‌چنان‌که خامنه‌ای بارها گفته است، اگر این رژیم دست از صدور ارتجاع و تروریسم و دست‌اندازی به کشورهای دیگر بردارد، سقوط می‌کند.
وی افزود ایران کشور ثروتمندی است، ولی متاسفانه ۸۰درصد مردم ما زیر خط فقر هستند، زیرا بخش اعظم ثروت مردم ایران صرف دست‌یابی به بمب اتمی، جنگ‌افروزی در منطقه و تسلیح و تامین گروه‌های نیابتی می‌شود.
دکتر آلکس پریچی ضمن تشکر از این دیدار گفت: شما و جنبش شما در سمت درست تاریخ قرار دارید و به‌عنوان معاون حزب ناسیونالیست‌ها به شما می‌گویم که از اعتماد و حمایت کامل ما برخوردارید. در طول ساليان ديكتاتوری‌های مختلف در ايران حاکم بوده و ارزش‌های ذی‌قيمت مردم ايران را پايمال كرده‌اند، ما قبلا برای استقلال کشورمان مبارزه کرده‌ایم و هدف شما را درک می‌كنيم.
وی گفت رژیم‌هایی مانند رژیم آخوندها در آخر خطشان تلاش می‌کنند با انواع شیوه‌ها از جمله شیطان‌سازی از مقاومت، خود را با ثبات نشان دهند، اما این فقط نشان‌دهنده پایان کار آن‌هاست.
آقای بارتلو، گفت من بارها موضوعات مربوط به مقاومت ایران را در رسانه‌ها و هم‌چنین بحث‌های پارلمانی وارد کرده‌ام و خودم را عضوی از این خانواده بزرگ مقاومت می‌دانم.
خانم نماینده جنیس چتکوتی گفت وقتی زنی را به قدرت شما می‌بينم، می‌فهمم كه زنان ایران چه سرمايه‌يی دارند. شما به من به‌عنوان سياستمدار انگيزه می‌دهيد و می‌دانم که به مبارزه خودتان ادامه می‌دهید تا به نتیجه برسید.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]