• صفحه اول / آخرین خبرها / ديدار مریم رجوی با سناتور پلگرینو عضو کمیسیون‌های اتحادیه اروپا و حقوق‌بشر در سنای ایتالیا
دی-۱۹ ۱۴۰۲

ديدار مریم رجوی با سناتور پلگرینو عضو کمیسیون‌های اتحادیه اروپا و حقوق‌بشر در سنای ایتالیا

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

ديدار مریم رجوی با سناتور پلگرینو عضو کمیسیون‌های اتحادیه اروپا و حقوق‌بشر در سنای ایتالیا

روز دوشنبه ۱۸دی ماه، خانم سناتور چینزیا پلگرینو Cinzia Pellegrino، عضو کمیسیون‌های سیاست اتحادیه اروپا و دفاع از حقوق‌بشر در سنای ایتالیا با مریم رجوی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار خانم پلگرینو از نقش مقاومت ایران به‌عنوان یک مقاومت جدی و مشروع که بیش از ۵۰سال است برای آزادی مردم ایران و به‌ویژه برای حقوق زنان مبارزه می‌کند، تقدیر کرد و گفت: این سابقه طولانی و فداکاری‌هایی که در راه مبارزه با دیکتاتوری در ایران کرده‌اید، احترام و اعتماد ما را برمی‌انگیزد و به سادگی نمی‌شود چنین نیرویی را در جای دیگری از دنیا پیدا کرد. به همین دلیل است که من و همکارانم در مجلسین ایتالیا همه جا از جنبش شما دفاع می‌کنیم.
سناتور پلگرینو با اشاره به برنامه‌های دموکراتیک و ترقی‌خواهانه مقاومت ایران و حمایت‌های جهانی از این مقاومت گفت. بسیاری از جنبش‌ها بعد از مدتی در خودشان بسته و به ‌تدریج از صحنه حذف می‌شوند. ولی شما سال‌هاست که ایستاده‌اید تلاش می‌کنید و یک آلترناتیو واقعی برای این رژیم را به جهان نشان داده‌اید برای همین است که از شما حمایت می‌کنیم و به پیروزی شما امیدواریم. بعد از این همه سال سختی و فداکاری خیلی زیباست که رسیدن شما را به هدفتان ببینیم.
مریم رجوی، با تشکر از سناتور پلگرینو و تبریک سال نو میلادی، و تقدیر از حمایت‌های هر دو مجلس ایتالیا از مقاومت ایران گفت: جنبش ما ۵۸‌سال است که با دو دیکتاتوری مبارزه می‌کند و در این راه بهای زیادی پرداخت کرده است. از نظر ما تنها راه حل برای مردم ایران سرنگونی این رژیم جنایتکار و استقرار یک جمهوری دموکراتیک مبتنی بر آراء مردم، جدایی دین و دولت، برابری زن و مرد است. این رژیم، نه تنها دشمن مردم ایران بلکه عامل اصلی جنگ و تروریسم در جهان امروز به‌ویژه در خاورمیانه است. سپاه پاسداران و گروه‌های نیابتی آن بخش‌های وسیعی از منطقه را به خاک و خون کشیده‌اند. سرنگونی این رژیم نه تنها خواست مردم ایران بلکه لازمه صلح و آرامش در منطقه و جهان است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]