تیر-۰۴ ۱۴۰۱

ملاقات مریم رجوی با مایک پنس

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

ملاقات مریم رجوی با مایک پنس

مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۱که برای نخستین بار به آلبانی سفر کرده بود، بعد از ظهر پنجشنبه ۲تیر ۱۴۰۱ در اشرف۳ با مریم رجوی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، کرن پنس همسر آقای پنس، هم‌چنین مارک شورت رئیس دفتر و مدیر سابق قانون‌گذاری کاخ سفید حضور داشتند.
در این ملاقات وضعیت بحرانی رژیم، شرایط جوشان جامعه، شدت نارضایتی مردم از گرانی‌های کمرشکن و فجایع حاکمیت آخوندها، اصرار رژیم بر پیش‌برد برنامه اتمی و دخالت‌های منطقه‌یی، نقض حقوق‌بشر، سرکوب و اعدام‌های وحشیانه خامنه‌ای و رئیسی برای مهار اوضاع و هم‌چنین خیزش‌های فزاینده اجتماعی و کارزارهای اختناق‌شکن کانون‌های شورشی و جوانان شورشگر در ایران، مورد گفتگو قرارگرفت.
مریم رجوی ضمن قدردانی از مواضع قاطع آقای پنس علیه جنایات آخوندها گفت فاشیسم دینی حاکم که با بحران‌های داخلی و خارجی مواجه است، شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین را تنها تهدید موجودیت خود می‌داند. از این رو علاوه بر بیشترین سرکوب و تروریسم برای نابودی جنبش مقاومت، تمامی امکانات سیاسی و دیپلماتیک و مالی خود را برای شیطان‌سازی و پخش اطلاعات دروغ علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت به خدمت گرفته است.
وی با یادآوری نقش رهبری‌کننده و ابتکارات آقای پنس در مقابله با پاندمی کرونا و تولید واکسن کرونا گفت شما باعث نجات جان بسیاری از مردم جهان شدید.
آقای پنس گفت برای من مایه افتخار است که به اشرف۳ و دیدار شما آمده‌ام، در موزه مقاومت ایران، صحنه‌های شکنجه و اعدام بسیار دردناک است، اما من فکر می‌کنم همه رهبران سیاسی به‌ویژه در آمریکا، باید این موزه را ببینند تا بدانند در ایران امروز چه می‌گذرد.
آقای پنس افزود من قدردان رهبری شما هستم، اعتقاد من این است و دعا می‌کنم که تغییر در ایران هرچه زودتر اتفاق بیفتد. پلاتفرم ۱۰ماده‌یی شما تضمین دمکراسی و آزادی در ایران و به سود صلح و آرامش در منطقه است.

ملاقات مریم رجوی با مایک پنس

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]