• صفحه اول / پیام‌ها / مجاهد خلق غلامرضا مسعودی، گوهری بی‌بدیل از نسل می‌توان و باید
اسفند-۰۳ ۱۴۰۰

مجاهد خلق غلامرضا مسعودی، گوهری بی‌بدیل از نسل می‌توان و باید

Catégories // پیام‌ها

مجاهد خلق غلامرضا مسعودی، گوهری بی‌بدیل از نسل می‌توان و باید

پیام تسلیت مریم رجوی

پرواز رستگاری مجاهد صدیق غلامرضا مسعودی را که از نوجوانی و از قیام‌های مردمی علیه دیکتاتوری سلطنتی و در تمامی دوران سلطه ارتجاع و استبداد دینی فرزند پاکبار خلق قهرمان بود و با سرفرازی به عهد و پیمانش باخدا و خلق وفا کرد، به بستگان و یاران مجاهدش به‌ویژه هم‌رزمانش در اشرف۳ تسلیت می‌گویم.
این فرزند دلاور مردم تهران و محله سیدخندان درباره انتخاب راه و آرمان مجاهدت برای آزادی مردم ایران نوشته بود: «انتخابم رنج و سختی و به‌ تبع آن حلاوت و شیرینی مبارزه در مسیر سرنگونی و پاسخ به درد گرسنگان و گورخواب‌ها و اسیران در میهن به غارت رفته است».
غلامرضا به‌راستی‌ غم‌خوار محرومان و خلق قهرمان بود.
او با ایمان به نبرد و پیروزی بر استبداد مذهبی حاکم در آخرین نقشه مسیرش در رمضان۱۴۰۰ نوشت: یا علی، اگر تو هم به سنت رایج تن می‌دادی و در پی کرسی خلافت از اصول و آرمانت ذره‌ای کوتاه می‌آمدی دیگر در این دوران چه چیز باقی می‌ماند تا بتوانیم با دیکتاتورهایی که به نام اسلام قدرت را به دست گرفته‌اند، نبرد کنیم و با چه شاخصی می‌شد حق را از باطل تشخیص داد.
سلام بر غلامرضای صدیق و قهرمان که اگرچه در اوج سرفرازی ما را ترک کرد، اما ارزش‌های مجاهدی و سرشاری و شورشگری او در خیزش‌های فزاینده زحمتکشان و محرومان، در رزم آتشین کانون‌های شورشی و در عزم و اراده توفنده یاران مجاهدش تا روز پیروزی پایدار و خروشان است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]