دی-۲۷ ۱۴۰۲

پیام به ۲۸مین برنامه همیاری سیمای آزادی

Catégories // آخرین خبرها // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به ۲۸مین برنامه همیاری سیمای آزادی

مریم رجوی : در مقابل خلقی این چنین پاکباز راهی جز سرنگونی برای رژیم آخوندی نمانده است
تبریک به هموطنان و سیمای آزادی به‌خاطر برگزاری درخشان و شکوهمند بیست و هشتمین همیاری ملی
به کوشندگان و زحمتکشان انقلاب و آزادی که این همیاری را با روحیه و عزم و عواطف پرداخت‌گر به اوج رساندند، درود!
به آن‌هایی که از نیاز خود و خانواده‌هایشان ایثار کردند، به آن‌هایی که حاصل کار پر زحمت یک ساله را در طبق اخلاص گذاشتند، به آن‌هایی که ـ مثل دلیران کانون‌های شورشی یا پناهندگان ایرانی در خارج کشور ـ چیزی برای فردای خود ندارند اما درآمد امروز را تقدیم کردند، به آن‌هایی که از اندوخته‌ سالیان به‌خاطر سیمای آزادی چشم پوشیدند، و به آن‌هایی که دار و ندار خود را در طبق اخلاص گذاشتند. درود درود، درود!
به مجاهدان و رزم‌آورانی که در کارزار دشوار تأمین مالی مقاومت، جان فدا کردند، سر به‌دار شدند و یا به‌خاطر حمایت مالی از این جنبش در زندان و اسارت‌اند، درود.
این شعله‌‌های فروزان مقاومتی است که روی پای خلق خود ایستاده به هیچ دولت و قدرتی متکی نیست و از اصل راهنمای مسعود رجوی «کس نخارد» پیروی می‌کند.
در ورای کمک‌های بسیار ارزشمند مالی و مادی، برای من رابطه‌ها و عاطفه‌ها و دریای مهر و محبت خالصانه شوق‌انگیز و شورانگیز و باعث شکر و مسئولیت هر چه بیشتر است. در این همیاری عشق خلقی مصمم و یکپارچه، عزم جوانان شورشگر و تلاش شبانه‌روزی اشرف نشان‌ها در سراسر جهان، برای آزادی ایران اسیر، چشم‌ها را خیره می‌کرد. تجلیل از زنان بپاخاسته و رزمنده ایران در این همیاری، جای قدردانی و سپاس دارد.
در مقابل خلقی این چنین پاکباز، و شورشگران آهنین‌عزم‌اش در ارتش بزرگ آزادی مردم ایران ، راهی جز سرنگونی برای رژیم آخوندی نمانده است.
انقلاب دموکراتیک نوین ایران پیروز می‌شود.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]