مرداد-۲۷ ۱۳۹۹

پیام تسلیت مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق سهیلا ضیاء

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام تسلیت مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق سهیلا ضیاء

خواهر عزیزم سهیلا ضیاء، عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق ایران، به دیار جاودان پرکشید و بعد از چهار دهه مبارزه در اوج شرف و سرفرازی انقلابی، به یاران شهید و صدیقش پیوست. او اکنون در صف زنده ترین زنده‌هاست .
مجاهدی سرشار از احساس مسئولیت و تعهد به راه و آرمانی که برگزیده بود که به پیمانش با خدا و خلق وفا کرد.
مجاهدی که در سخت‌ترین لحظات بیماری از روحیه رزمنده و استقامت کوهوارش چیزی کم نمی‌شد و بر جنگاوریش و مهر و محبت او نسبت خلق و یارانش می‌افزود.‌ سمبلی درخشان از پایداری زن مجاهد خلق بود. پرامید و پریقین که همواره قله پیروزی را در چشم انداز می‌دید. در وصیت نامه‌اش نوشته است:
«ذره‌یی شک ندارم که ما پیروزیم. مجاهدین پیروزند. روندگان راه امام حسین که پرچم هیهات مناالذله را برافراشته و در دست دارند، هرگز گرد ذلت و شکست بر پیشانی‌شان نخواهد نشست. حتی اگر یک مجاهد خلق در کره ارض باقی بماند چون راه و رسم مسعود حق است و چون پرچم حسین بن علی را بلند کرده، این آرمان را زنده نگه خواهد داشت».
قهرمان پایداری سهیلا ضیاء رضایی به‌رغم درد و رنج بیماری باز هم به خواست خودش در برنامه‌های سیمای آزادی شرکت می‌کرد و این را مسئولیت و تعهد خود می‌دانست و می‌گفت نمی‌خواهم لحظه‌یی و ذره‌یی اسیر درد و بیماری باشم.
او سمبل استقامت و قهرمان سرسخت نبردهای پیاپی به ویژه ۱۲ سال جنگ پرصلابت در مقابله با بیماری بود و در صحنه‌ها و پهنه‌های مختلف حاضر حاضر می‌گفت.
آری، سهیلا همیشه حاضر است. با همان صدای زیبا و چهره پر مهر و محبت.
او حاضر است، در وجود خواهران مجاهدش، در قامت رزم و استقامت دختران جسور و رزمنده در کانون‌های شورشی و در روز پیروزی و آزادی مردم.
پرواز این مجاهد صدیق را به همه مجاهدین و خانواده بزرگ مقاومت تسلیت می‌گویم.
سلام بر او و صدق و پاکبازی‌اش

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]