آبان-۲۷ ۱۳۸۹

پیام بمناسبت درگذشت مادر عزیز و فقید پوراندخت آذری

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام بمناسبت درگذشت مادر عزیز و فقید پوراندخت آذری

وَمَن يَخْرُجْ مِن بَيْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَى اللّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ يُدْرِكْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلى اللّهِ وَكَانَ اللّهُ غَفُورًا رَّحِیمًا
مادر مجاهد پوراندخت آذری نجف‌آبادی، مادر عزیز و بزرگوارمان که شمع وجودش جمع اعضا و هواداران مجاهدین در انگلستان را گرما می‌بخشید، به دیار رفیق اعلی شتافت. و قلب مهربانی که برای اشرفی‌ها می‌تپید از حرکت ایستاد.
به روان پاکش درود که با مجاهدان شهید و جاودانه‌ فروغ‌های آزادی محشور می‌شود. در سال ۲۰۰۳، همه از خاطره مادر شجاع، آگاه، و مهربانی سخن می‌گفتند که با شنیدن خبر دستگیری هواداران مجاهدین در فرانسه در۱۷ژوئن، قبل از همه خودش را به اور رساند و تا آخرین روز آزادی فرزندانش، به‌رغم بیماری، در شرایط سخت آ‌ن‌روزها در کنار یارانش ماند.

تردیدی ندارم که آن همه وارستگی و بزرگ‌منشی، آن خصائل برجسته انسانی، آن وفاداری و پایداری بی‌وقفه و طولانی در حمایت از مجاهدین و آن ارزش‌های معنوی که مادر، مظهر آن بود، در صفوف فرزندان مجاهد او باقی خواهد ماند.
در گذشت این مادر عزیز و گرامی را به مردم نجف‌آباد، خانواده آذری، اعضا و هواداران مجاهدین در انگلستان و به‌ویژه به خواهر عزیزم سلا آذری از صمیم قلب تسلیت می‌گویم و از خدای بزرگ برایشان صبر و شیکیبایی مسألت می‌کنم.
يَا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعِی إِلَى رَبِّکِ رَاضِيَهً مَّرْضِيَّهً فَادْخُلِی فِی عِبَادِی وَادْخُلِی جَنَّتِی

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]