• صفحه اول / آخرین خبرها / استیصال از حکم سوئد و کارزار جهانی علیه معامله کثیف در بلژیک و نامگذاری مسخره ۶۱شخصیت آمریکایی
تیر-۲۵ ۱۴۰۱

استیصال از حکم سوئد و کارزار جهانی علیه معامله کثیف در بلژیک و نامگذاری مسخره ۶۱شخصیت آمریکایی

Catégories // آخرین خبرها // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

استیصال از حکم سوئد و کارزار جهانی علیه معامله کثیف در بلژیک و نامگذاری مسخره ۶۱شخصیت آمریکایی

خانم مریم رجوی رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران در ارتباط با نامگذاری گروهی از سناتورها و اعضا مجلس نمایندگان و شخصیت‌های دو حزبی آمریکایی توسط وزارتخارجه آخوندها گفت: این رژیم در استیصال از حکم حبس ابد برای دژخیم قتل‌عام توسط قضاییه سوئد و شکست توطئه علیه مجاهدین و هم‌چنین در مقابله با کارزار جهانی علیه مبادله دیپلمات تروریست زندانی در بلژیک، در یک ژست و بلوف مسخره آخوندی ۶۱تن از شخصیت‌های آمریکایی را که از مجاهدین پشتیبانی کرده‌اند، لیست گذاری و تحریم کرده است.
وی افزود: هم‌چنانکه قبلا نیز گفته‌ام این قبیل لیست گذاری‌ها از جانب فاشیسم دینی باعث افتخار و سربلندی تاریخی است، از جمله خطاب به وزیر پمپئو در گردهمایی اشرف ۳ در ۲۶اردیبهشت ۱۴۰۱ تاکید کردم: رژیم جنایتکار آخوندی شما را هم جزو اهداف تروریستی‌اش قرار داده است. این بیانگر صحت و اهمیت مواضع شما و مدال شرف تاریخی برای هر شخصیتی است که از جانب منفورترین دیکتاتوری جهان هدف قرار گیرد. البته آخوندها این خواب و خیال‌ها را به‌گور خواهند برد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]