تیر-۱۰ ۱۳۹۷

رجوی: تغییر رژیم در تهران بیش از هر زمان دیگری در دسترس است

Catégories // در رسانه‌ها

رجوی: تغییر رژیم در تهران بیش از هر زمان دیگری در دسترس است

مریم رجوی، رئیس شورای ملی مقاومت ایران، در پاریس گفت که سرنگونی رژیم حتمی است و بر تعدادی از نشانه‌ها، از جمله اعتراضات خیابانی و خواست فزاینده مردم برای تغییر در سطوح سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تاکید کرد.
وی در طی گردهمایی سالانه اپوزیسیون ایران با نام ” ایران آزاد ” که روز شنبه در ویلپنت پاریس برگزار شد، تاکید کرد: ” تغییر رژیم اکنون بیش از هر زمان در دسترس است. “
رجوی در سخنرانی خود درباره تحولات اخیر در شهرهای ایران به نقل از مسعود رجوی، که او را به‌عنوان رهبر اپوزیسیون تشریح کرد، گفت: ” اگر ایران بایستد، جهان با ما و در کنار ما خواهد ایستاد .”
او هم‌چنین بر نیاز به یک “مقاومت سازمان‌یافته و یک سازمان پیشرو” اشاره کرد و به ارگان شورایی اشاره کرد که در حال حاضر ریاست آن را برعهده دارد.
رجوی در پیامش در حضور نمایندگان رده بالای ده‌ها کشور منطقه‌یی و خارجی خواستار “‌یک ایران آزاد غیر‌اتمی” شد که در همزیستی مسالمت‌آمیز با همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی بسر می‌‌برد.
این پیام هم‌چنین توسط سایر سخنرانان مورد تاکید قرار گرفت که ضمن محکوم کردن رژیم کنونی، خواستار حمایت از قیام مردم ایران و برپایی ” ‌ایرانی متفاوت‌” شدند.
وکیل شخصی ترامپ و شهردار سابق نیویورک‌، رودی جولیانی، به نقل از رویترز گفت‌: “‌اکنون به‌طور واقع بینانه می‌توان پایان رژیم را شاهد بود‌.”
نمایندگانی از فرانسه، بلژیک، آمریکا، کانادا، بریتانیا، ایتالیا، آلمان، آلبانی، سوییس، یمن، رومانی، آردن، فلسطین، مراکش و بسیاری دیگر از سخنگویان این کنفرانس بودند.

https://persian.aawsat.com/

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]