تیر-۳۱ ۱۳۹۶

همبستگی با مقاومت تاریخی مردم ایران برای آزادی

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

همبستگی با مقاومت تاریخی مردم ایران برای آزادی

به‌دنبال برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت با شركت شخصیت‌ها و هیأت‌های پارلمانی از کشورهای مختلف جهان، شماری از شخصیت‌ها و نمایندگان هیات‌ها، با حضور در محل اقامت مریم رجوی، در برابر نمادی از تاریخچه بیش از نیم قرن مبارزات مردم ایران در برابر استبداد، ادای احترام کردند و دفتری را درهمبستگی با کارزار «ایران آزاد با هزار اشرف، هدف ما: سرنگونی رژیم» امضا كردند.

مریم رجوی در این جلسه، با خوشامدگویی به میهمانان و شخصیت‌های بین‌المللی و ضمن قدردانی از فعالیت‌های آن‌ها برای تضمین انتقال امن مجاهدان اشرفی گفت: «تغییر شرایط مقاومت ایران،‌ فعالیت رو به رشد آن در داخل ایران، و بدتر شدن وضعیت رژیم، روشن ساخت که تغییر رژیم در ایران در دسترس است.

یک آلترناتیو قدرتمند و سازمان‌یافته در کشور، اكنون در نقطه مناسبی برای تأثیر بر شرایط داخلی جهت سازماندهی اعتراضات همه اقشار جامعه ایران، بالاخص نسل جوان و زنان قرار دارد.

این به این معنی است که کار واقعی ما یعنی وظیفه آزادسازی مردم ایران، تازه شروع شده است.

بنابراین، بگذارید شعار اصلی گردهمایی امروز را تکرار کنم:‌ همراه با مقاومت ایران، تغییر رژیم در دسترس است. مطمئنم که می‌توانیم و باید رژیم آخوندها را تغییر بدهیم و صلح و امنیت را در جهان برقرار سازیم.

بار دیگر از همه شما، به‌خاطر همراهی با ما در رسیدن به این هدف بزرگ، یعنی آزادی ایران، تشكر می‌كنم».

در این جلسه، شماری از شخصیت‌های شركت‌كننده طی سخنانی، برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت و همراهی این گردهمایی توسط اجتماع مجاهدان اشرفی را تبریك گفتند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]