• صفحه اول / در رسانه‌ها / ثبت رسمی متن استقبال مريم رجوی از نامگذاری سپاه پاسداران آخوندی در لیست سازمان‌های تروریستی در ركورد كنگره آمریکا
فروردین-۲۶ ۱۳۹۸

ثبت رسمی متن استقبال مريم رجوی از نامگذاری سپاه پاسداران آخوندی در لیست سازمان‌های تروریستی در ركورد كنگره آمریکا

Catégories // در رسانه‌ها

ثبت رسمی متن استقبال مريم رجوی از نامگذاری سپاه پاسداران آخوندی در لیست سازمان‌های تروریستی در ركورد كنگره آمریکا

آقای مک کلینتاک: خانم سخنگو
من اظهارات زیر توسط خانم مریم رجوی، رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران در مورد لیست گذاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یک سازمان خارجی تروریستی به ثبت می‌رسانم.

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران گنجاندن سپاه سرکوبگر پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی خارجی را خواست دیرین و برحق مقاومت ایران و لازمه امنیت و صلح و ثبات در خاورمیانه یک گام مبرم و ضروری برای پایان دادن به جنگ وتروریزم در منطقه و جهان توصیف کرد.
خانم رجوی افزود: این اقدام که باید مدت‌ها پیش صورت می‌گرفت اکنون بایستی با لیست گذاری وزارت اطلاعات فاشیسم دینی حاکم بر ایران تکمیل شود.

سپاه پاسداران که حتی اسم ایران در نام رسمی آن وجود ندارد، نیروی اصلی حفظ نظام ولایت ‌فقیه، ارگان محوری قهر و سرکوب، عامل اصلی جنگ افروزی و صدور تروریسم و متصدی پروژه دستیابی به سلاح اتمی و پروژه‌های موشکی رژیم است. سپاه بخش اعظم اقتصاد ایران را در کنترل دارد. بی جهت نیست که فاشیزم دینی حاکم بر ایران و حامیان و مزدورانش از لیست گذاری سپاه بشدت وحشت کرده‌اند.
خانم رجوی تاکید کرد اگر در دهه‌های گذشته سیاست فاجعه‌آمیز مماشات تا این حد برای ملایان و سپاه پاسداران آن‌ها آزادی عمل قائل نبود، فاشیسم دینی حاکم بر ایران نمی‌توانست عراق و سوریه و لبنان و یمن و افغانستان را به خاک و خون بکشد.
وی با تاکید بر اینکه اتحادیه اروپا نیز باید به‌خاطر مردم ایران و صلح و امنیت در این منطقه از جهان، تمامیت سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار دهد، افزود راه حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی، تغییر خلافت نامشروع دینی تحت نام شیعه و اسلام به دست مردم و مقاومت ایران است.
خانم رجوی بار دیگر از جانب مقاومتی که از سال۱۳۶۰ همواره خواهان تحریم تسلیحاتی و نفتی دیکتاتوری دینی بوده است، ضرورت اقدامات زیر را خاطر نشان کرد :
۱-به‌رسمیت شناختن حق مردم و مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی.
۲- قراردادن وزارت اطلاعات آخوندها و سایر ارگان‌های سرکوب و صدور تروریسم و بنیادگرایی در لیست تروریستی وزارتخارجه آمریکا و اتحادیه اروپا.
۳- اخراج مزدوران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از آمریکا و اروپا.
۴- ارجاع پرونده نقض حقوق بشر و قتل عام زندانیان سیاسی به شورای امنیت ملل متحد و دادگاه بین المللی.
۵-اخراج رژیم نامشروع ملایان از ملل متحد و به‌رسمیت شناختن نمایندگی مقاومت عادلانه مردم ایران.
۶- اخراج عملی فاشیسم دینی حاکم بر ایران و نیروهای آن از سوریه، عراق، یمن، لبنان و افغانستان.

https://www.congress.gov/116/crec/2019/04/15/CREC-2019-04-15.pdf

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]