• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی: استقبال از روحانی باعث گسترش سرکوب در ایران و جنگ افروزی بيشتر در منطقه می‌گردد
بهمن-۰۸ ۱۳۹۴

مریم رجوی: استقبال از روحانی باعث گسترش سرکوب در ایران و جنگ افروزی بيشتر در منطقه می‌گردد

Catégories // اطلاعیه‌ها

مریم رجوی: استقبال از روحانی باعث گسترش سرکوب در ایران و جنگ افروزی بيشتر در منطقه می‌گردد

او در ۳۷سال گذشته يكی از بالاترين مسئولان فاشيسم دينی حاكم بر ايران بوده و در همه جنايت‌های آن دست داشته و به‌واسطه جنايت عليه بشريت بايد در مقابل عدالت قرار گيرد.
‌مدره‌نمايی او يك دروغ بزرگ صرفاً برای جلب كمك‌های غرب و در راستای رسالت او برای نجات رژيم بحران زده ملايان است كه اكثريت قاطع مردم ايران خواستار سرنگونی آن هستند.‌ به‌رغم اين او مشخصاً نه می‌خواهد و نه می‌تواند از موج سرسام آور اعدام‌ها در ايران و قتل‌عام بشار اسد در سوريه در عمل و حتی در حرف فاصله بگيرد. بی‌دليل نيست كه او از هر دوی اين‌ها به طور علنی و به‌صراحت حمايت كرده است.
اين واقعيت را در كارنامه رياست جمهوری او با حدود ۲۲۰۰ اعدام تاكنون (بالاترين در ۲۵ سال گذشته)، حمايت تمام عيار از ديكتاتوری اسد و قتل‌عام مردم سوريه، حملات موشكی عليه ساكنان كمپ ليبرتی, دستور رسمی برای گسترش موشك‌های بالستيك سپاه پاسداران يعنی تكثير سلاح‌های كشتارهای جمعی می‌توان ديد.
تحت دولت او سرکوب و کشتار مسلمانان سنی و مسیحیان شدت یافته و به‌رغم وعده‌هایش وضعيت اقتصاد ایران هم بحرانی‌تر شده است زیرا او متعهد به تأمین مخارج جنگ پاسداران و شبه‌نظامیان در سوریه و یمن و عراق است.
كارنامه او به‌خوبی نشان می‌دهد توهم «مدراسيون» و «اعتدال» در اين رژيم تا چه اندازه بی‌پايه و مضحك است.
مریم رجوی تأكيد كرد فرش قرمز پهن‌كردن توسط دولت‌های اروپايی برای روحانی, خوش‌آمد‌گويی به پدرخوانده تروريسم و بنيادگرايی است و صرفاً باعث تقويت تماميت رژيم و هارترين باندهای آن و عليه حقوق‌بشر در ايران می‌شود.  استقبال از روحانی تنها اين رژيم را در شكنجه و اعدام مردم ايران و جنگ‌افروزی بيشتر در منطقه به‌ويژه در سوريه و صدور افراطی‌گری اسلامی و تروريسم تشجيع خواهد نمود.
رابطه با رژيم ايران بايد به توقف اعدام و بهبود وضعيت حقوق‌بشر در ايران مشروط شود. اين خواست مردم ايران و لازمه صلح و مبارزه با تروريسم در منطقه و جهان است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]