دی-۰۳ ۱۳۹۰

پیام به‌مناسبت میلاد مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به‌مناسبت میلاد مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی

میلاد خجسته عیسی بن مریم علیه‌السلام، روز رحمت و امید برای نجات بشریت در زنجیر، و آغاز سال نو میلادی را به پیروان حضرت مسیح و عموم مردم جهان به‌ویژه هموطنان مسیحی، تهنیت و شادباش می‌گویم.

مسیح(ع) مظهر جاودان پایداری در برابر سرکوب و بی‌عدالتی و منادی آزادی و رهایی و صلح است. پیامبری که گفت؛ هر جا که باشم برکت و شرف مردمان خواهم بود و خداوند مرا در زمره سنگدلان و تجاوزکاران قرار نداده است.
پیام امید و دم حیات‌بخش او مردگان را زندگی می‌بخشید، کوران را بینا می‌کرد و کوبیده شدگان را برمی‌انگیخت که خود را رها کنند.
این جرم نابخشودنی او بود که قدرت عظیم و لایزال انسانیت به بند کشیده شده را آزاد می‌کرد تا قید ستم و بندگی را درهم ‌بشکند.
از این رو، او را محاکمه کردند و به اتهام آنکه حق حاکمیت مستبدان و ستمگران را نقض کرده است، به صلیبش بکشند.

نمی‌دانستند که تا ابد این مسیح و پیام رهایی‌بخش اوست که کاخ ستم را به لرزه می‌اندازد و خواب جباران را بر می‌آشوبد. روز میلاد مسیح، روز آزمایش بزرگ مریم عذراست. بزرگ زن برگزیده‌یی که سرچشمه پاکی و ‌ازخودگذشتگی بود اما در محاصره کسانی قرار گرفت که به قول قرآن «به‌خاطر کفرشان، تهمت بزرگی به او می‌زدند». در حالی‌که «مریم عذرا رهرویی بود آزاد شده برای خدا» و «برای کسانی که ایمان آورده‌اند، خداوند مریم را مثال زده است». هم چنانکه «او را به کلمه‌یی از جانب خودش بشارت داد» که مسیح (ع) بود.

هموطنان عزیز!
سالی‌که گذشت، سال سقوط پیاپی دیکتاتورها و غاصبان حاکمیت مردم بود. باشد که در پرتو پیام امید و نجات مسیح و مریم عذرا، در ایران زمین، بندهای استبداد و بردگی دینی و سیاسی از‌هم بگسلد و مردم ایران و تمام ملت‌های منطقه و جهان، از این دیو شر و تاریکی و خونریزی نجات یابند.
امروز پیروان مسیح علیه السلام در ایران، زیر فشار انواع ستم‌ها هستند در سال گذشته صدها تن از آن‌ها به بهانه‌های واهی دستگیر شده‌اند و شمار عظیمی در سال‌های حاکمیت پلید آخوندها آواره شده‌اند.
کما این که در کل منطقه نیز مسیحیان، هدف هجوم و سرکوب مرتجعانی هستند که از فاشیسم ولایت فقیه الهام گرفته‌اند.
اما رنج‌ها و آلام آن‌ها که مصائب تمام مردم این منطقه است، همچنان که مسیح علیه السلام بشارت داد، پایان خواهد یافت.

هموطنان عزیز
در این سال؛ اگرچه ۳۶مجاهد قهرمان اشرفی به‌دست وابستگان شریر ولایت فقیه در عراق به‌شهادت رسیدند، اگرچه شمار زیادی از زندانیان مجاهد و مبارز توسط دژخیمان خامنه‌ای به‌دار کشیده ‌شدند و یا در اسارتند، اما آن‌چه روز به روز بیشتر خود را آشکار می‌سازد، افول و اضمحلال فاشیسم ولایت فقیه است.
و از طرف دیگر، شکوه و بالندگي مقاومت و پایداری است که به‌خصوص در این سال، در فد‌اکاری و ایستادگی خلل‌ناپذیر مجاهدان اشرف در تمام جهان درخشش یافت.
راستی که آن‌ها، ارزش به‌ محاق رفته مقاومت و فداکاری را احیا کرده‌اند و بهار خیانت‌شده و به بند کشید شده ایران را در پایداری خود، به جوش و خروش درآورده‌اند و چه بسیار بذرهای پر‌برکت قیام و انقلاب و آزادی در سراسر ایران افشانده‌اند.
پس در آغاز سال نو به همه زنان و مردان شریفی درود می‌فرستم که در پنج قاره جهان به یاری مقاومت ایران شتافتند و با شجاعت فریاد کشیدند که ایستادن در کنار مردم ایران را بر تعامل با پلیدترین دیکتاتوری جهان امروز ترجیح می‌دهند.
آن‌ها پرتوی از نور حقیقت و راستی مسیح (ع) و گوهر بی‌همتای مریم عذرا را در خود، شکوفا کرده‌ و به ندای شرف و وجدان انسانی خود به بهترین صورت پاسخ داده‌اند.

هم چنین به همه زنان و مردان مبارزی درود می‌فرستم که در سراسر خاورمیانه برای آزادی بپاخاسته‌اند. به خواهران و مادران عزیزم در سوریه درود می‌فرستم که در سال جدید در خیابان‌ها در تلاش و تکاپو برای آزادی‌اند و البته داغدار فرزندانشان.
خطاب به آن‌ها پیام مسیح را تکرار می‌کنم که گفت: فقط کسانی نجات خواهند یافت که تا به آخر طاقت بیاورد.

درآغاز سال ۲۰۱۲دعا و آرزو می‌کنم که سال جدید برای همه به‌خصوص هموطنان‌ مسیحی سال آزادی و رهایی و برای تمام مردم جهان سال صلح و همبستگی باشد.
سلام بر عیسی مسیح
و سلام بر مریم عذرا

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]